ProgeTiigri digitaalse kogumiku koolitused

ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumiku mitmekülgsete võimaluste tutvustamiseks viime 1. novembrist – 15. detsembrini läbi 41 tasuta lühikoolitust üle Eesti. Koolituse esimeses pooles tutvustame kogumikku ning teises pooles saab iga osaleja ise mõnda vahendit katsetada. Oodatud on kõik alus-, üld- ning kutseõppeasutuste õpetajad!

Leia koolitus:

▸Harjumaa

Kolmapäev, 02.11 kell 13:00-15:00
Windows Movie Maker, Bee-bot/Blue-bot, LEGO harivad klotsid, LEGO WeDO
Vaida Lasteaed Pillerpall (Vana-Tartu mnt 34, Vaida)
Annika Aas, e-post: annika.tps@gmail.com
Registreeru

Teisipäev, 08.11 kell 16:00-18:00
Code.org, KODU Game Lab, Scratch
HITSA nutiklass (Akadeemia tee 21/1, Tallinn)
Marika Reinmets, e-post: marika.reinmets@ut.ee
Registreeru » 

Kolmapäev, 09.11 kell 14:30-16:30 (vene keeles)
Solid Edge, Scratch
Tallinna Õismäe Vene Lütseum (Õismäe tee 28, Tallinn)  
Anželina Latõševa, e-post: gelja05@gmail.com
Registreeru »

Neljapäev, 10.11 kell 15:00-17:00
Code.org, (Lightbot), Meet Edison, TinkerCAD, (Learningapps)
Tallinna Laagna Gümnaasium (Vikerlase 16, Tallinn)
Liia Opmann, e-post: liia.opmann@laagna.edu.ee
Registreeru »

Neljapäev, 17.11 kell 15:00-17:00
KODU Game Lab, Audacity, Lightbot, Bee-bot/Blue-bot, Google SketchUP, GIMP, CURA
Tallinna Ühisgümnaasium (Pärnu mnt 71, Tallinn)
Hanna Toom, e-post: hanna.toom@tyhg.edu.ee
Registreeru »

Esmaspäev, 21.11 kell 13:00-15:00
LearningApps, Movieimaker
Tallinn Ehituskool (Pärnu maantee 162, Tallinn)
Palmi Rätte, e-post: palmi.ratte@ehituskool.ee
Registreeru »

Esmaspäev, 21.11 kell 15:00-17:00
Pixlr.com, Windows Movie Maker, TinkerCAD/Autodesk
Viimsi Keskkool (Randvere tee 18, Viimsi)  
Vilve Roosioks, e-post: vilve@viimsi.edu.ee
Registreeru »

Kolmapäev, 30.11 kell 14:00-16:00
Windows Movie Maker, Bee-bot/Blue-bot
Alasniidu Lasteaed (Puisniidu 7, Harku)
Kristel Einaste-Lukk, e-post: arendusjuht@alasniidulasteaed.eu
Registreeru »

Kolmapäev, 14.12 kell 15:30-17:30 (vene keeles)
GoAnimate, Pixlr.com, Windows Movie Maker, Ozobot, Bee-bot/Blue-bot, Learningapps
Ehte Humanitaargümnaasium (Ehte 9, Tallinn)
Dmitri Mištsenko, e-post: dmitri.mistsenko@ehtehg.ee
Registreeru »


▸Ida-Virumaa

Teisipäev, 22.11 kell 14:00-16:00 (vene keeles)
ja kell 16:00-18:00 (vene keeles)
Windows Movie Maker, MonkeyJam, GIMP, 3D Creatonist, Learningapps
Narva Krеenholmi Gümnaasium (Gerassimovi 2, Narva)
Jelena Kallavus, e-post: jelena.kallavus@gmail.com
Registreeru »

Esmaspäev, 28.11 kell 15:00-17:00 (eesti ja vene keeles)

MonkeyJam, Code.org, Scratch, LEGO WeDO
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium (Katse 2, Kohtla-Järve)
Maarika Virkunen, e-post: maarvir@gmail.com
Registreeru »
Esmaspäev, 28.11 kell 15:00-17:00
Raspberry PI, LEGO Mindstorms EV3
Toila Gümnaasium (Lossiplatsi 3, Toila vald)
Avar Pentel, e-post: avar.pentel@gmail.com
Registreeru »

Neljapäev, 01.12 kell 14:00-16:00
TinyTap, Learningapps
Sillamäe Gümnaasium (Viru puiestee 26, Sillamäe)
Natalia Prishvitsyna-Merkureva, e-post: natalia.prishvitsyna@sillamaegymn.edu.ee
Registreeru »

Teisipäev, 06.12 kell 9:00-11:00
Ozobot, Bee-bot/Blue-bot, Edison, LEGO WeDO
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke (Maleva 45, Kohtla-Järve)
Ene Kruzman, e-post: ene.sal@mail.ee
Registreeru »

Kolmapäev, 07.12 kell 9:00-11:00
Learningapps; MonkeyJam
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke (Maleva 45, Kohtla-Järve)
Ene Kruzman, e-post: ene.sal@mail.ee
Registreeru »

Kolmapäev, 07.12 kell 15:00-17:00
Code.org, TinkerCad
Mäetaguse Põhikool (Kooli 6, Mäetaguse)
Olga Šumailova, e-post: olgashum@gmail.com
Registreeru »

▸Jõgevamaa

Neljapäev, 17.11 kell 14:45-17:00
Code.org, Scratch, Codecademy
Põltsamaa Ühisgümnaasium (Lille 2-40, Põltsamaa)
Maarja Kask, e-post: maarja.kask@poltsamaa.edu.ee  
Registreeru »

Neljapäev, 01.12 kell 14:45-17:00
Põltsamaa Ühisgümnaasium (Lille 2-40, Põltsamaa)
Windows Movie Maker ja Pixlr Express
Maarja Kask, e-post: maarja.kask@poltsamaa.edu.ee
Registreeru »


▸Järvamaa

Teisipäev, 22.11 kell 14:45-17:00
KODU Game Lab, Scratch, MIT App Inventor
Järva-Jaani Gümnaasium (Pikk 1, Järva-Jaani)
Agnes Kaio, e-post: agnes.kaio@jjaani.edu.ee
Registreeru »

Teisipäev, 6.12 kell 14:45-17:00
Järva-Jaani Gümnaasium (Pikk 1, Järva-Jaani)
Code.org, FMSLogo (endine MSWLogo), Inkscape, Learningapps
Agnes Kaio, e-post: agnes.kaio@jjaani.edu.ee
Registreeru »


▸Lääne-Virumaa

Kolmapäev, 16.11 kell 14:45-17:00
Code.org, Google SketchUp
Haljala Gümnaasium (Rakvere mnt 10, Haljala)
Maris Maripu, e-post: maris.maripu@haljala.edu.ee
Registreeru »

Kolmapäev, 30.11 kell 14:45-17:00
Haljala Gümnaasium (Rakvere mnt 10, Haljala)
Scratch, Learningapps
Maris Maripu, e-post: maris.maripu@haljala.edu.ee
Registreeru »


▸Põlvamaa

Teisipäev, 22.11 kell 15:00-17:00
Code.org, Scratch, AppInventor
Põlva Kool (Koolitee 1, Põlva)
Annika Muuga, e-post: annika.muuga@polvakool.ee
Registreeru »

Teisipäev, 13.12 kell 15:00-17:00
GIMP, Windows Movie Maker, LearningApps
Põlva Kool (Koolitee 1, Põlva)
Kristi Kurg, e-post: kristi.kurg@polvakool.ee
Registreeru »


▸Pärnumaa

Teisipäev, 8.11 kell 15:00-17:00
Code.org, SonicPI, Scratch, Codecademy
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium (Pärnu, Ringi 12 või Pargi 1)
Väino Tuisk, e-post: vaino@sytevaka.ee, tel.: 5048972
Registreeru »

Kolmapäev, 9.11 kell 15:40-17:40
Windows Movie Maker, Audacity, MIT App Inventor, Arduino, GIMP
Pärnumaa Kutsehariduskeskus (Niidupargi 12, Pärnu)
Värdi Soomann, e-post: vardisoomann@gmail.com
Registreeru »

Neljapäev, 24.11 kell 14:00-16:00
Code.org, TinyTap, LEGO harivad klotsid, LEGO WeDO, Learningapps
Pärnu Mai Kool (Mai 3, Pärnu)
Tiiu Vendel, e-post: tiiu.vendel@maikool.parnu.ee
Registreeru »

Neljapäev, 8.12 kell 14:00-16:00
GoAnimate, Pixlr.com, Windows Movie Maker/Scratch/TinkerCAD/Autodesk, 3D Tin, MakerBot Printshop
Pärnu Koidula gümnaasium (Metsa 21, Pärnu)
Tiiu Leibur, e-post: leibur@koidulag.edu.ee
Registreeru »


▸Raplamaa

Neljapäev, 17.11 kell 15:00-17:00
Bee-bot, Makey Makey, Learningapps
Eidapere Kool (Tallinna mnt 23c, Eidapere alevik)
Gätlin Juhken, e-post: gatlin.juhken@gmail.com
Registreeru »

Esmaspäev, 28.11 kell 15:00-17:30
Meet Edison, SonicPi
Juuru Eduard Vilde Kool (Tallinna maantee 18, Juuru)
Mari Palu, e-post: juuruhuvijuht@gmail.com
Registreeru »


▸Tartumaa

Kolmapäev, 16.11 kell 15:00-17:00
GoAnimate, Code.org, TinkerCAD/Autodesk, kui aega jääb Kodu Game Lab ja LearningApps
Elva Gümnaasium (Tartu mnt 3, Elva)
Elin Kiin, e-post: elinkiin@elvag.edu.ee
Registreeru »

Teisipäev, 22.11 kell 16:30-18:45
Raspberry Pi, Arduino, Google SketchUP
Tartu Kunstikool (Kastani 42, Tartu)
Siim Soonsein, e-post: siimleiten@gmail.com
Registreeru »

Kolmapäev, 30.11 kell 15:00-17:00
Selgumisel
Puhja Gümnaasium (Viljandi tee 28, Puhja)
Riin Saadjärv, e-post: riin.saadjarv@puhja.edu.ee
Registreeru »

Neljapäev, 1.12 kell 15:00-17:15
Windows Movie Maker, GoAnimate, Pixlr.com, Lightbot, Scratch, Learningapps
Miina Härma Gümnaasium (Jaan Tõnissoni 3, Tartu)
Janika Kaljula, e-post: janika@mhg.tartu.ee
Registreeru »

Neljapäev, 08.12 kell 14:15-16:45
Vahendid valitakse lähtuvalt osalejate soovidest
Tartu Annelinna Gümnaasium (Kaunase puiestee 68, Tartu)
Urmas Heinaste, e-post: urmas.heinaste@annelinn.edu.ee
Registreeru »

▸Valgamaa

Esmaspäev, 5.12 kell 15:00-17:15
Code.org, LEGO WeDO
Aakre Lasteaed-Algkool
Liina Laaser, e-post: liina.laaser@aakre.edu.ee
Registreeru »


▸Viljandimaa

Teisipäev, 22.11 kell 14:00-16:00
Pixlr.com, Scratch, TinkerCAD/Autodesk
Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium (Kesk-Kaare 17, Viljandi)
Sille Tõnisson, e-post: kool@vtg.vil.ee
Registreeru »

Reede, 9.12 kell 15:00-17:15
LEGO Mindstorms EV3, Learningapps, TinkerCAD, Google SketchUP
Tääksi Kool (Tääksi küla, Suure-Jaani)
Margus Mikkor, e-post: 58margus@gmail.com
Registreeru »


▸Võrumaa

Teisipäev, 15.11 kell 15:00-17:15
Code.org, Scratch, Learningapps
Võru Kreutzwaldi Kool (Kooli 7, Võru)
Evi Tarro, e-post: evitarro@gmail.com
Registreeru »

Kolmapäev, 23.11 kell 15:00-17:15
Bee-bot/Blue-bot, Meet Edison, Learningapps
Võru Kreutzwaldi Kool (Kooli 7, Võru)
Evi Tarro, e-post: evitarro@gmail.com
Registreeru »

Teisipäev, 29.11 kell 15:00-17:15
Code.org, TinkerCAD, Learningapps
Rõuge Põhikool (Haanja mnt 12, Rõuge)
Piret Viil, e-post: pirvil@tamula.edu.ee
Registreeru »