Digitaristu toetusmeetme infopäevad maakondades


Digitaristu toetusmeetme seadmete teabepäev

Koolipidajate ja koolide IT-spetsialistide infopäev hanke raames soetatavate seadmete tehniliste näitajate ja kasutusmugavuste tutvustamiseks toimub 9. detsembril kell 10.00 – 15.00 IT Kolledžis (Raja 4C, Tallinn)

Palun anna oma tulekust meile teada:
infopäevale registreerimine »

Ajakava
:

Ruum 316 (toimub ka veebiülekanne, mida saab vaadata HITSA kodulehel)
10.00 - Kogunemine
10.10 - HITSA poolt ülevaade hankimise protsessist
10.30 - ATEA ülevaade pakutavatest toodetest
11.00 - MarkIT ülevaade pakutavatest toodetest
11.30 - Datel ülevaade pakutavatest toodetest

Lõuna võimalus IT Kolledži kohvikus bitStop.

Seadmetega saab tutvuda ja otse pakkujatelt täpsustavat infot küsida:

Ruum 217 – kell 12.00 – 15.00 – MarkIT (lauaarvutid)
Ruum 219 – kell 12.00 – 15.00 – ATEA (sülearvutid)
Ruum 222 – kell 12.00 – 15.00 – Datel (tahvelarvutid)



Maakondlikud infopäevad

Maakondlikel infopäevadel tutvustame koolipidajatele ja koolijuhtidele meetme tingimusi ning räägime põhjalikumalt, kuidas koostada digiplaani.

Toetusmeedet tutvustavad infopäeva slaidid saab alla laadida siit »
Tutvu ka kooli digiküpsuse enesehindamise mudeliga, mis on abiks digiplaani koostamisel.

 TOIMUMISE AEG  ASUKOHT
11. oktoober
13.00-15.00
Vastse-Kuuste kool, Põlva maakond
13. oktoober
9.30-11.00
Valga Põhikool, Valga maakond
13. oktoober
13.00-15.30
Tartu Hansa Kool, Tartu linn
14. oktoober
10.00-12.00
Tartu Ülenurme Gümnaasium, Tartu maakond
14. oktoober
14.00-16.00
Võru Kreutzwaldi Kool, Võru maakond
17. oktoober
12.00-14.30
Pärnu Maavalitsuse saal, Pärnu linn ja maakond
18. oktoober
14.00-15.30
Jõgeva Põhikool, Jõgeva linn ja maakond
21. oktoober
11.40-14.00
Tapa Gümnaasium, Lääne-Viru maakond (kl 11.40 algab näidistund 4. klassile nutikate vidinate kasutamisest koolitunnis, kl 13.00 algab infopäev)
26. oktoober
11.00-12.30
IKT konverentsi raames töötoa raames Digipeegli tutvustus koolijuhtidele
31. oktoober
11.00-13.00
Jõhvi Vene Põhikool, Ida-Viru maakond
02. november
10.30-13.00
Kuressaare Gümnaasium (Osilia saal), Saare maakond
02. november
15.00-16.30
HITSA nutiklass Tallinnas, Harju maakond (eelregistreerimisega)
03. november
11.00-13.00
Narva Kesklinna Gümnaasium, Narva linn
04. november
10.00-12.00
Haapsalu Algkool, Lääne maakond
08. november
14.00-16.30
Paide Ühisgümnaasium, Järvamaa
09. november
12.00-14.00
Hiiu Maavalitsuse saal, Kärdla ja Hiiu maakond
14. november
14.00-15.30
HITSA nutiklass Tallinnas, Harju maakond (eelregistreerimisega)
15. november
11.00-12.30
HITSA nutiklass Tallinnas, Harju maakond (eelregistreerimisega)
17. november
11.00-12.30
Viljandi Jakobsoni Kool, Viljandi linn ja maakond
21. november14.00-16.00 Rapla Ühisgümnaasium, Rapla maakond
22. november
15.00-16.30
Tallinna 21. Kool, Tallinna linn