Konkursid

HITSA pilaskonkurss

Õppimine ei toimu ainult klassiruumis. Meie korraldatud konkurssidel saavad ise uusi asju luua nii lapsed kui täiskasvanud, õpilased kui õpetajad. Olete oodatud kaasa lööma teile sobivas tegevuses:

Kutsume programmeerimisnädala Code Week raames lapsi ja noori osalema tasuta ProgeTiigri õpitubades, kus õpime, kuidas tehnoloogiat enda kasuks tööle panna. Õpitubades luuakse animatsioone, mänge ja mobiilseid äppe, ehitatakse ja programmeeritakse roboteid, tutvutakse 3D-maailmaga, disainitakse nutikas kodu jpm.

Õpilaskonkurss “Digistame ära!” toimub 2017. aasta jaanuarist maikuuni ning on suunatud lastele ja noortele vanuses 5-20 eluaastat. Konkursil osalemise tingimused avaldatakse HITSA veebilehel detsembrikuus.

Sel aastal juba 15. korda toimub EENeti arvutijoonistuste võistlus, kuhu on osalema oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud. Tänavuse võistluse teema on „Ajarada”. Pilte saab võistlusele esitada 1. septembrist kuni 18. novembrini 2016.

Kutsume kõiki alus-, üld- ja kutsehariduskoolide õpetajaid osa võtma Koolielu portaali teemaveerandite raames toimuvast neljast väljakutsest.


Lõppenud konkursid: