Digiloovtööde maakondlikud eelvoorud

1. kuni 5. detsembrini 2015.a toimuvad üle Eesti digiloovtööde konkursi maakondlikud eelvoorud, kuhu ootame konkursil osalevaid õpilasi koos juhendajatega oma loovtöid tutvustama.

Eelvoorude korraldamise eesmärk on anda õpilastele võimalus esitleda oma konkursitöö ideid ja plaane ning saada ekspertidelt tagasiside oma konkursitöö edasiarendamiseks. Eelvoorudes osalemine ei ole kohustuslik ega takistuseks, et esitada konkursitöö HITSA-le lõpptähtajaks (29.02.2016). Kõikidele eelvoorus osalevatele õpilastele kingib HITSA toreda meene ja väikese kehakinnituse.

Kuidas toimub eelvoor?

  • Eelvoorus osalemiseks tuleb registreerida konkursitöö HITSA konkursiveebis. Konkursitöö esitamisel maakondlikusse vooru /taotluse vormi täitmisel, saate valida omale sobiliku kuupäeva ja maakonna, kus soovite osaleda.
  • Eelvoorus osalemiseks ei pea konkursitöö olema lõpuni valmis. Oluline on, et oleks alustatud digitaalse arengumapiga kus on kirjeldatud, kellega koostööd tehakse, mis on loovtöö idee ja miks just see valiti.
  • Eelvoorus tuleb tutvustada 5 minuti jooksul valmivat tööd. Ettekande tegemine on töö autorite endi valida. Esitlusslaidid on soovitav saata eelvooru kontaktisikule ette.
  • Tutvustatavale loovtööle annavad kohapeal vahetut tagasisidet korraldaja poolt valitud eksperdid. Ekspertide ülesanne on anda soovitusi töö edukaks esitamiseks, mille nad edastavad kirjalikult konkursiveebi kaudu.
  • Eelvooru registreerimise lõpptähtaeg on 17. november 2015 (k.a).
Lisaks konkursitööde tutvustamisele on eelvooru korraldajatel õigus samal päeval läbi viia muid toredaid ettevõtmisi. Täpne päevakava selgub novembri lõpus, mille edastavad teile eelvooru korraldajad.


Eelvoorude toimumiskohad:


Toimumise aegMaakond
ToimumiskohtMaakondliku eelvooru korraldaja
01.12.2015Lääne-Virumaa
Haljala Gümnaasium
Kaido Kukk, kaido.kukk[at]haljala.edu.ee
02.12.2015Harjumaa
(koos Rapla- ja
Läänemaaga)
Tallinna Südalinna Kool
Jaanus Paasoja, Infojuht[at]sydalinna.edu.ee
Marika Reinmets, marika.reinmets[at]sydalinna.edu.ee
03.12.2015Valgamaa
Tõrva Gümnaasium
Katrin Kalamees, kati[at]torva.edu.ee
03.12.2015
Viljandimaa
Viljandi Jakobsoni Kool
Laido Valdvee, laido.valdvee[at]vjk.vil.ee
03.12.2015
Võrumaa
Võru Kreutzwaldi Kool
Piret Viil, viilpiret[at]gmail.com
Ene Moppel, ene.moppel[at]gmail.com
04.12.2015
Ida-Virumaa Sillamäe Gümnaasium
Jelena Kallavus, jelena.kallavus[at]gmail.com
Maarika Virkunen, maarvir[at]gmail.com
04.12.2015
Tartumaa
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Merike Hein, merike.hein[at]jpg.tartu.ee
04.12.2015
Jõgevamaa
Mustvee Kultuurikeskus
Rain Sirel, rain[at]laiusepk.edu.ee
Janek Romanovitš, janekrom[at]gmail.com
05.12.2015Pärnumaa
Pärnu Mai Kool
Väino Tuisk, vaino[at]sytevaka.ee
Hanno Saks, hanno.saks[at]maikool.parnu.ee