Põhja-Eesti õpitoad

Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001) ja Euroopa Komisjoni Euroopa Ühendamise Rahastu projektist „Targalt Internetis“.

Toimumise aegToimumise kohtSihtrühm (vanus)Lisainfo ja registreerumine
09.10.2017
kell 11:00-12:30
Ehte Humanitaargümnaasium6-8Hаridusrobotite seiklused muinasjuttudes
09.10.2017
kell 16:30-18:00
Haabersti Vene Gümnaasium 6-7Programmeerimisnädal Code Week eelkooliõpilastele
09.10.2017
kell 18:00-20:15
Tallinna Ülikool16-20HTML ja CSS põhitõed
10.10.2017
kell 15:00-16:30
Gustav Adolfi Gümnaasium 10-14Robootika ja keemia
10.10.2017
kell 16:30-18:00
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-123D printimine
11.10.2017
kell 13:00-15:00
Padise Põhikool 11-16Kooditund, targalt netis!
11.10.2017
kell 14:00-16:00
Tallinna Laagna Gümnaasium10-14Esimesed sammud programmiga Scratch
11.10.2017
kell 15:00-18:00
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10-14Robootika õpituba (vene k.)
12.10.2017
kell 8:30-10:10
Peetri Lasteaed-Põhikool9-11Lego WeDo ja internet
12.10.2017
kell 11:00-13:00
Tallinna Laagna Gümnaasium7-9Laagna miniprogejad alustavad
12.10.2017
kell 13:00-14:30
Tallinna Südalinna Kool10-15Micro:biti roboti ehitamine
12.10.2017
kell 14:00-15:30
Haabersti Vene Gümnaasium 13-18Programmeerimisnädal Code Week Scratch keeles
12.10.2017
kell 14:30-16:00
Tallinna Kullatera Lasteaia saal6-7Konnade võidujooks
12.10.2017
kell 18:00-20:00
Vääna-Jõesuu Kool5-20Robootika õpituba
13.10.2017
kell 12:30-15:30
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium12-14 "Eesti sümbolite loomine PencilCode programmeerimise keskkonnas" (vene k.)
13.10.2017
kell 12:40-14:40
Harju-Risti Põhikool 11-16Kooditund, targalt netis!
13.10.2017
kell 15:00-16:30
Vaida Lasteaed Pillerpall 5-7Targad robotid
13.10.2017
kell 16:00-17:30
Kultuurikeskus "KAJA" (Vilde tee 118)6-12EDISON. Saame tuttavaks! (vene k.)
16.10.2017
kell 14:30-16:00
Kernu Põhikool10-14Lihtsalt Robootikast
16.10.2017
kell 15:00-17:15
Tallinna Kesklinna Põhikool8-11Imeline Makey Makey muusika
17.10.2017
kell 12:00-13:30
Ehte Humanitaargümnaasium8-10Hаridusrobotide kasutamine õpptegevustes
17.10.2017
kell 16:30-18:00
Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed5-10Robootika-teisipäev Suitsupääsupesa Lasteaias
18.10.2017
kell 8:30-10:10
Peetri Lasteaed-Põhikool7-9BeeBot ja mina
18.10.2017
kell 13:30-15:00
Keskuse 18-307, Tallinn 10-14Tõsiselt Robootikast
18.10.2017
kell 16:00-17:30
Gustav Adolfi Gümnaasium 8-18Mis on virtuaalreaalsus?
19.10.2017
kell 17:00-18:30
Püha Johannese Kool8+Tere, kood!
20.10.2017
kell 16:00-17:30
Tallinna Tööstushariduskeskus 14-20Arduino programmeerimine
20.10.2017
kell 15:00-16:30
Lasteaed Tõruke 5-7Targad robotid
20.10.2017
kell 16:00-17:30
Kultuurikeskus "KAJA" (Vilde tee 118)8-11Scratch. Saame tuttavaks! (vene k.)
21.10.2017
kell 10:00-12:00
Tallinna Liikuri lasteaed 5-7„Bee-Boti seiklus läbi kogu Eestimaa “ EV 100
21.10.2017
kell 11:00-12:30
Tallinna ja Harjumaa lasterikaste perede liidu ruumid 5-13Teeme ise multifilmi
22.10.2017
kell 12:00-
Madara 29, Kristiine, Tallinn 10+LEGO Mindstorms EV3 töötuba
22.10.2017
kell 15:00-
Osmussaare 8, Lasnamäe, Tallinn 10+LEGO Mindstorms EV3 töötuba