Töötajate kontaktid

Juhatus:

Erki Urva

Juhatuse esimees

erki.urva@hitsa.ee

628 5885

Ene Koitla

Juhatuse liige

ene.koitla@hitsa.ee

628 5815

+372 514 2957

Sekretär:

Malle Tragon

Sekretär

malle.tragon@hitsa.ee

628 5802

Turundus:

Egert Anslan

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

egert.anslan@hitsa.ee

628 5887

+372 5650 0053

Laura Vetik

Kommunikatsioonispetsialist

laura.vetik@hitsa.ee

651 0106

+372 550 7255

Berit Neuhaus

Turundusspetsialist

berit.neuhaus@hitsa.ee

651 0104

+372 525 4704

Marje Meenov

IT Kolledži turundusjuht

marje.meenov@itcollege.ee

628 5817

Madli Leikop

Kommunikatsioonispetsialist (mittekoosseisuline)

madli.leikop@hitsa.ee

Personal ja juriidika:

Katri Samarütel

Jurist

katri.samarutel@hitsa.ee

628 5809

Raili Sassian

Jurist/personalijuht

raili.sassian@hitsa.ee

628 5821

Kadri Kivi

Jurist (lapsehoolduspuhkusel)

Raamatupidamine:

Sille Roots

Finantsjuht

sille.roots@hitsa.ee

628 5890

Liina Käämer

Raamatupidaja

liina.kaamer@hitsa.ee

628 5813

Triin Varblane

Raamatupidaja

triin.varblane@hitsa.ee

628 5839

Annika Vihul

Raamatupidamise assistent (lapsehoolduspuhkusel)

Karina Ender

Raamatupidaja assistent

karina.ender@hitsa.ee

628 5838

HITSA Innovatsioonikeskus:

Vaata kõiki töötajaid

Ene Koitla

Innovatsioonikeskuse juhataja

ene.koitla@hitsa.ee

628 5815

+372 514 2957

IT Hariduse Arenduskeskus:

Margit Grauen

IT Akadeemia programmijuht

margit.grauen@hitsa.ee

628 5893

Marily Hendrikson

Projektijuht

marily.hendrikson@hitsa.ee

628 5811

+372 523 8494

Kristi Ainen

Projektijuht

kristi.ainen@hitsa.ee

628 5888

Kristina Lillemets

Taristu juht

kristina.lillemets@hitsa.ee

628 5869

+ 372 50 66 985

Infosüsteemide arenduskeskus:

Evelin Kasenõmm

Arenduskeskuse juht

evelin.kasenomm@hitsa.ee

628 5814

Argo Ilves

IT projektijuht

argo.ilves@hitsa.ee

628 5874

+372 509 2196

Ave Rand

IT projektijuht

ave.rand@hitsa.ee

628 5897

Pirgit Kahro

IT projektijuht-analüütik

pirgit.kahro@hitsa.ee

628 5873

Mihkel Roots

IT projektijuht

mihkel.roots@hitsa.ee

628 5819

Kati Liik

IT projektijuht-analüütik

kati.liik@hitsa.ee

628 5884

Taavi Aasma

IT projektijuht-analüütik

taavi.aasma@hitsa.ee 

628 5892

Kristi Kadaja-Kollom

IT projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Maria Sarapu

IT projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Peeter Lorents

Kolledži rektori kohusetäitja

peeter.lorents@itcollege.ee

628 5800

IT ja infoturve:

Siim Kruusmaa

IT-juht

siim.kruusmaa@hitsa.ee

628 5823

Tanel Rebane

Infoturbe spetsialist

tanel.rebane@hitsa.ee

EITSA Kinnisvara:

Alfred Lõhmus

EITSA Kinnisvara juht

alfred.lõhmus@hitsa.ee