ProgeTiigri piirkondlikud saadikud

ProgeTiigri programmi piirkondlik saadik on HITSA ProgeTiigri programmi otsene partner ja tugi oma piirkonnas, kes aitab sealsetel koolidel ja lasteaedadel süvendatud IT valdkonnaga seotud teemade (programmeerimine, robootika, multimeedia jmt) õpetamine õppekavasse sisse viia või muul viisil toetada IT õppimise kättesaadavust lastele ja noortele. 

ProgeTiigri saadikud abistavad järgmistes tegevustes:
  • IT tegevuskavade koostamisel koolides ja lasteaedades
  • IT tegevuste juurutamisel ja nendega alustamisel 
  • Seadmete taotlusvoorus osalemisel
  • Sobivate täiendõppe võimaluste leidmisel
  • Aktiivse võrgustiku loomisel ja tegutsemisel
  • Seminaride ja infopäevade läbiviimisel
  • Õpilasüritustel ja -võistlustel osalemisel ja korraldamisel

Saadikud ja nende kontaktid:

Harjumaa

Dmitri Mištšenkodmitri.mistsenko@ehtehg.ee

Signe Reidlaharidustehnoloog@peetri.edu.ee


Tuuli Haljastetuuli.haljaste@peetri.edu.ee

Saaremaa ja hiiumaa

Olle Arakollearak@gmail.com


IDA-VIrumaa

Jelena Kallavusjelena.kallavus@gmail.com

Ene Kruzmanene.sal@mail.ee


Jelena Reisijelena.reisi@gmail.com


Jõgevamaa

Taavi Duvintaavi.duvin@gmail.com


Järvamaa

Laine Aluoja
aluojalaine@gmail.com


Läänemaa

Kairi Mustjatse
kairi.mustjatse@martna.edu.ee


Lääne-Virumaa

Leelo Ambos
leeloambos@gmail.com


Rain Sirelrain@laiusepk.edu.ee


Põlvamaa ja Võrumaa

Piret Viil
pirvil@tamula.edu.ee


Ene Moppel
ene.moppel@gmail.com


Triinu Grossmann
nutivolur@gmail.com


Jaana Kõvatunutivolur@gmail.com



Koduleht: ProgeTiiger Võru- ja Põlvamaal

Pärnumaa

Diana Veskimägi
dianaveskimgi@gmail.com


Karin Peetsalu
karinpeetsalu@gmail.com


Raplamaa

Ly Torn
lytorn1989@gmail.com


Palmi Rätte
palmi.ratte@ehituskool.ee


Tartumaa

Tea Hermannhermanntea@gmail.com


Meeri Kuutsemäe
meeri.kuustemae@gmail.com


Mari Sults
sultsmari@gmail.com



Valgamaa

Konstantin Jallai
konstantin.jallai@gmail.com


Viljandimaa

Laido Valdvee
laido.valdvee@vjk.vil.ee


Merike Moks
merike.moks@krollipesa.ee