Kontaktid

ProgeTiigri programmi piirkondlike nõustajate kontaktid:

Harjumaa

Dmitri Mištšenkodmitri.mistsenko@ehtehg.ee

Gerli Lehegerli.lehe@gmail.com


Annika Aasannika.tps@gmail.com

Saaremaa ja hiiumaa

Olle Arakollearak@gmail.com


IDA-VIrumaa

Jelena Kallavusjelena.kallavus@gmail.com

Ene Kruzmanene.sal@mail.ee


Jelena Reisijelena.reisi@gmail.com


Jõgevamaa JA LÄÄNE-VIRUMAA

Rainer Tõnnisrainer.tonnis@poltsamaa.edu.ee


Rain Sirelrainsirel@gmail.com
  
Margit Pelli progetiiger.laaneviru.jogevamaa@gmail.com   
Jaanika Link progetiiger.laaneviru.jogevamaa@gmail.com   

Lääne-Virumaa AHI Facebooki leht

Järvamaa ja VILJANDIMAA

Laine Aluoja
aluojalaine@gmail.com


Margit Reinpõldmargit.reinpold@gmail.com  


Läänemaa ja Raplamaa

Kristi Metshein kristi@metshein.com


 Ly Torn lytorn1989@gmail.com   

Põlvamaa, VALGAMAA ja Võrumaa

Piret Viil
pirvil@tamula.edu.ee


Ene Moppel
ene.moppel@gmail.com


Merlin Kirbits
merlin.kirbits@gmail.com.


Jelena StepanovaJelena@valgapk.edu.ee



Koduleht:
 ProgeTiiger Võru- ja Põlvamaal

Pärnumaa

Diana Veskimägi
dianaveskimgi@gmail.com


Terje Pillterje.pill@liblika.parnu.ee


Tartumaa

Tea Hermannhermanntea@gmail.com


Meeri Sellik
meeri.kuustemae@gmail.com


Mari Sults
sultsmari@gmail.com