Haridusinnovatsiooni partnerprogramm ettevõtetele

HITSA pakub alates 2018. aastast tehnoloogiavaldkonna ettevõttele koostöövõimalust uute vahendite või lahenduste turule toomisel. Tule ja tutvusta uut toodet osaledes piloteerimisprogrammis!

Miks piloteerime?

Et Eesti õpilased saaks hakkama ka tehnoloogiarikastes ametites, peavad koolid tegema teadlikke valikuid uue tehnoloogia kaasamisel õppetöösse. Haridusinnovatsiooni partnerprogrammi eesmärk on mõtestada innovaatiliste tehnoloogiliste vahendite arendus- ja rakendusvõimalusi Eesti haridusasutustes mõlemale osapoolele kasuliku partnerluse kaudu.

HITSA koordineerib vahendite piloteerimist ning jagab kõiki oma kanaleid kasutades piloteerimise tulemusi. Selle info põhjal saavad haridusasutused teha valikuid seadmete hankimisel, ettevõtted koguvad tuntust hariduse valdkonnas oma kaubamärgile ja toodetele. 

Piloteerimises osalevad ettevõtted saavad õppeaastaks tiitli „HITSA haridusinnovatsiooni partner" ja nende nimi on kirjas seinal HITSA nutiklassis, kus toimuvad infotunnid, koolitused haridustöötajatele nii Eestist kui ka välismaalt. Kooli hästi sobinud ja õpetajatelt hea tagasiside saanud tooted pälvivad märgi "Eesti õpetaja kiidab". 

  • Milliseid vahendeid katseprogrammi ootame? Valdkondade nimekirja koos näidetega leiad siit.
Kuidas programmis osaleda? 

Programmist on oodatud osa võtma tootjad, arendajad, hulgi- ja edasimüüjad, integratsioonilahenduste pakkujad jt, kelle tooted või lahendused võiksid haridusasutustele huvi pakkuda. Olenevalt vahendist kulub põhjaliku tagasiside koostamiseks neli kuni kuus kuud, mille vältel on seade katsetamisel vähemalt kahes koolis.

Tooteid katsetavad tundides kogenud ja innovatiivsed õpetajad.  Katseperiood kulgeb nii:Hea ettevõtte esindaja, kui soovite Eesti hariduse arengusse panustada, siis võtke ühendust aivar.hiio@hitsa.ee või täitke allpool olev ankeet.

Kui soovite piloteerimise programmist osa võtmisel pöörduda mõne seadme tootja poole, siis võib programmi tutvustamiseks kasutada ingliskeelset programmi tutvustust

Programmis osalemine on avatud kõigile valdkonna ettevõtetele ja ootame kõiki avaldust täitma, et leida võimalusi koostööks!

Aivar Hiio, piloteerimise projektijuht

Soovite programmis osaleda? Kirjutage meile!
Email again: