Koolitusel osaleja meelespea

Loe palun hoolega läbi koolituse tutvustus ja tingimused – siis saad olla kindel, et leiad just sulle kõige paremini sobiva.

Vaata ajakava ja veendu, et sul on võimalik kogu koolituse vältel osaleda. Soovitame sul kõik koolituspäevad kohe kalendrisse panna – siis tead neid tulevikus arvesse võtta. Mõtle kohe läbi ka see, kuidas töö ja argielu kõrvalt koduste tööde jaoks aega leiad.

Teavita aegsasti oma vahetut juhti, et jääks aega vajadusel sulle asendaja leida ning ka kolleegid teaks sinu puudumisega arvestada.

Registreerimine

Koolitusel osalemiseks registreeri end kindlasti õigete andmetega. Ühtlasi läheb siis ka tunnistusele ja andmebaasidesse õige info.

Kui selgub, et sa osaleda ei saa, otsi palun asendaja või registreeri end koolituselt aegsasti maha. Nii annad võimaluse ootejärjekorras järgmisele ning pole ka ohtu, et saad hiljem leppetrahvinõude.

Koolitus algab!

Võta kaasa oma arvuti või muu seade, nii on sul lihtsam osaleda.

E-kursustel osalemiseks vajad Moodle´i kontot. Kontrolli igaks juhuks, kas sinu oma toimib.

Koolituspäeval tule kohale aegsasti enne koolituse algust. Saad teiste grupiliikmetega kogemusi vahetada ning koolitust saab alustada õigeaegselt.

Mõistame, et vahel pole võimalik täpselt kohal olla. Kui pead koolitusele hilinema või sealt varem lahkuma, teavita sellest varakult koolitajat ja teisi grupikaaslasi. Nii on neil võimalus seda arvestada ning koolitustegevusi planeerides vajalikud ümberkorraldused teha.

Koolitaja on sinu tugi ja abi. Küsi kohe abi, kui sa ei pääse mõnda keskkonda või kohtad muid takistusi. Ta on siin selleks, et aidata.

Sa ju ei räägi koolituse ajal telefoniga ega tegele kõrvaliste asjadega? Pane palun telefon kohe alguses vaiksele režiimile ning lükka e-kirjadele vastamine edasi.

Koolitus on aeg sinule, sinu inspireerimiseks ja arendamiseks – võta sellest kõik mis võimalik. Ole aktiivne, mõtle kaasa. Küsi lisa ja jaga oma kogemusi – just nii saad koolitusest kõige rohkem kasu.

Kodutööd

Kodutööde tähtajad pane kohe koolituse alguses kalendrisse kirja – nii on lihtsam järge pidada.

Esita kodutööd õigeaegselt. Ka koolitaja on oma kalendri just nende tähtaegade järgi planeerinud ja vajab aega, et anda sulle tagasisidet, millest sul ka kasu on.

Võimalusel seo kõik praktilised tööd oma igapäevatööga – nii on sul neist kõige rohkem kasu ja ka meelde jääb nii kõige paremini!

Koolituse lõpetamine

Koolituse lõpus saadav tunnistus on väärtus. See näitab, et oled aktiivne ja soovid end professionaalselt arendada.

Koolituse mittelõpetamine tähendab, et pead selle eest tasuma. Kõigi eest, kes koolituse korralikult läbivad, tasub kulud Eesti riik.

Tagasiside

Palun täida kindlasti ka tagasisideankeet, mille koolituse lõppedes sulle saadame. Sinu mõtted ja soovitused on meile suureks abiks. Tagasiside on anonüümne.

Kuus kuud pärast lõpetamist palume sinult veelkord tagasisidet. Soovime teada, kas ja kuidas oled saanud õpitut oma töös kasutada. Sinu vastus on meile tähtis!


Inspireerivaid koolituspäevi!

Sinu koolitusmeeskond