HITSA Nutiklass

Nutiklassi eesmärk on tutvustada haridustöötajatele HITSA täienduskoolituste kaudu innovaatilisi õpetamismeetodeid kaasaegsete tehnoloogiliste seadmete abil. Õpetajad ja koolijuhid õpivad koolitustel kasutama erinevaid tehnoloogilisi võimalusi, mida juba täna oma koolis rakendada. Nutiklassis viiakse läbi tehnoloogiaharidust toetavaid koolitusi erinevate robootiliste ja elektrooniliste vahenditega, mille abil saab programmeerimisõpet põnevamaks muuta.

Nutiklassis on kasutusel kaks Eestis ainulaadset interaktiivset dataprojektorit, millega saab kuvada siledale pinnale puutetundlikku pilti. Interaktiivne dataprojektor toetab  aktiivõppe meetodite  laiemat kasutamist koolides. Klassiruumis on olemas tahvelarvutid ja nutitelefonid, mille kasutusvõimalusi õppeprotsessis tutvustatakse. Nutiklass julgustab VOSK ehk võta oma seade kaasa põhimõtte rakendamist koolis.

HITSA Nutiklass on loodud European Schoolnet Future Classroom Lab põhimõtteid järgides.

Kuidas kohale jõuda?

Nutiklass asub Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ruumides Tallinnas, aadressil Akadeemia tee 21/1. Nutiklassi sissepääs on Teaduspargi tänava poolt!

Kesklinnast toob mugavalt kohale troll nr 3. Väljuda tuleks lõpp-peatuses “Mustamägi”. HITSA juurde saab ka mitme bussiga (vaata Sõiduplaani). Autoga tulijatel on võimalik tasuta parkida lähipiirkonnas.

Lisainfo:

Avage kaart suures aknas siit.