HITSA Nutiklass

Nutiklassi eesmärk on tutvustada haridustöötajatele HITSA täienduskoolituste kaudu innovaatilisi õpetamismeetodeid kaasaegsete tehnoloogiliste seadmete abil. Õpetajad ja koolijuhid õpivad koolitustel kasutama erinevaid tehnoloogilisi võimalusi, mida juba täna oma koolis rakendada. Nutiklassis viiakse läbi ka tehnoloogiaharidust toetavaid koolitusi erinevate robootiliste ja elektrooniliste vahenditega, mille abil saab programmeerimisõpet põnevamaks muuta.

Samuti on Nutiklassi eesmärgiks inspireerida koole kasutama avatud klassiruumi, kui nüüdisaegset õpikäsitust toetavat ruumilahendust. HITSA Nutiklass on loodud European Schoolnet Future Classroom Lab põhimõtteid järgides.

Koolid, kes on otsustanud ruumikasutuses järgida nüüdisaegse õpikäsituse põhimõtteid ning soovivad tuleviku klassiruumi rajada ka Future Classroom Lab põhimõtetele vastavalt, kutsume osalema tuleviku klassiruumi saadikute võrgustikus. Aruteludeks on avatud tuleviku klassiruumi foorum ja saadikuks saamiseks palume võtta ühendust Future Classroom Lab Eesti juhtiva saadikuga: Aivar Hiio aivar.hiio@hitsa.ee. Juhtiv saadik vastutab Future Classroom Lab märgistuse väljastamise eest klassiruumidele, kus edukalt loodud kontseptsiooni põhimõtteid järgivad klassiruumid (vt pilti ülal).
Kuidas kohale jõuda?

Nutiklass asub Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ruumides Tallinnas, aadressil Akadeemia tee 21/1. Nutiklassi sissepääs on Teaduspargi tänava poolt!

Kesklinnast toob mugavalt kohale troll nr 3. Väljuda tuleks lõpp-peatuses “Mustamägi”. HITSA juurde saab ka mitme bussiga (vaata Sõiduplaani). Autoga tulijatel on võimalik tasuta parkida lähipiirkonnas.

Lisainfo:

Avage kaart suures aknas siit.