eTwinningu koolitused Eestis

Kutsume õpetajaid osalema eTwinningu koolitustel, mis annavad hea võimaluse teha tutvust projektõppega ning kuulda lähemalt eTwinningu portaali võimalustest kolleegidega suhtlemiseks ja projektide läbiviimiseks.

Lühikoolitused

Tahaksid eTwinningu lühikoolitust oma kooli või lasteaeda tellida? Paaritunnised tellimuskoolitused on tasuta ning annavad kiire ülevaate programmi võimalustest. Lühikoolitused viivad läbi eTwinningu mentorid ehk õpetajad, kel on pikaaegne eTwinningu kogemus. Minimaalne grupi suurus on 15 inimest.

Koolituse tellimiseks võta ühendust eTwinningu projektijuhiga: laura.vetik@hitsa.ee

Kontaktseminarid

eTwinningu kontaktseminaridel saab põhjalikuma ülevaate programmi võimalustest, õpib kasutama õpetajate käsutuses olevaid veebipõhiseid töövahendeid ning saab käe valgeks ka päris enda projekti loomisel.  • 18. jaanuaril 2020 toimub Tallinnas HITSA Nutiklassis koolitus "eTwinning ja projektõpe algajatele"
    Koolitusel tutvume eTwinningu võimalustega, praktiliste näidetega Eesti koolidest ja lasteaedadest ning kasulike veebipõhiste vahenditega, mida saab õpiprojektide läbiviimisel kasutada. Koolitus toimub uues HITSA Nutiklassis ning selle kava on üles ehitatud tuleviku klassiruumi põhimõtetele tuginedes.
    Osalema on oodatud kõik eTwinningust huvitatud alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad, koolijuhid ja haridustehnoloogid. Koolitus on haridustöötajatele tasuta.
  • Registreerumine avatud kuni kohti jätkub>>>

Veebipõhised koolitused

  • Hetkel pole avatud uusi registreerumisi, järgmine eTwinningu veebikursus toimub kevadel 2020.

veebiseminarid

Regulaarselt toimuvad ka eTwinningu veebiseminarid, kus kajastame eTwinninguga seotud teemasid ja uuendusi, samuti võtame luubi alla põnevad uued õpetamismeetodid ja jagame parimaid prakikaid. Veebiseminaride kohta saad infot HITSA sündmuste kalendrist.

2019 sügisel toimunud veebiseminarid:

Kõik veebiseminarid on järelvaadatavad, toimunud veebiseminarid leiad siit>>>