eTwinningu koolitused Eestis


Kutsume õpetajaid osalema eTwinningu koolitustel, mis annavad hea võimaluse teha tutvust projektõppega ning kuulda lähemalt eTwinningu portaali võimalustest kolleegidega suhtlemiseks ja projektide läbiviimiseks.

Lühikoolitused

Tahaksid eTwinningu lühikoolitust oma kooli või lasteaeda tellida? Paaritunnised tellimuskoolitused on tasuta ning annavad kiire ülevaate programmi võimalustest. Lühikoolitused viivad läbi eTwinningu mentorid ehk õpetajad, kel on pikaaegne eTwinningu kogemus. Minimaalne grupi suurus on 15 inimest.

NB! Võimalus ka lühikoolitust veebipõhisena tellida! Seoses viiruse levikuga võime muuta kontaktkoolitused vajadusel veebipõhiseks. 

Koolituse tellimiseks võta ühendust eTwinningu projektijuhiga: laura.vetik@hitsa.ee

Kontaktseminarid

eTwinningu kontaktseminaridel saab põhjalikuma ülevaate programmi võimalustest, õpib kasutama õpetajate käsutuses olevaid veebipõhiseid töövahendeid ning saab käe valgeks ka päris enda projekti loomisel. Edasijõundute koolitusel on suurepärane võimalus kaasata planeerimisprotsessi ka õpilased.

  • Hetkel pole avatud registreerumist kontaktseminaridele. Kontaktseminarid taastatakse esimesel võimalusel. 

Veebipõhised koolitused


veebiseminarid

Regulaarselt toimuvad ka eTwinningu veebiseminarid, kus kajastame eTwinninguga seotud teemasid ja uuendusi, samuti võtame luubi alla põnevad uued õpetamismeetodid ja jagame parimaid prakikaid. Veebiseminaridele registreerumine Harno sündmuste kalendrist>>>

Kõik veebiseminari salvestatakse ning on järelvaadatavad Harno YouTube'i kanalis>>> 


2020/2021. õppaastal toimunud temaatilised veebiseminarid:

2019/2020. õppeaastal toimunud temaatilised veebiseminarid: