eTwinningu koolitused Eesti

Kutsume õpetajaid osalema eTwinningu koolitustel, mis annavad hea võimaluse teha tutvust projektõppega ning kuulda lähemalt eTwinningu portaali võimalustest kolleegidega suhtlemiseks ja projektide läbiviimiseks.

 • 12.-13. oktoober 2018 eTwinning algajate koolitus Tartus

  Koolitusel anname ülevaate eTwinning portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimiseks. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga ning tutvustame koostööks sobivaid veebivahendeid.

  Kuna eTwinningu portaal on viimase kahe aasta jooksul palju uuenenud, siis ootame koolitusele ka neid õpetajaid, kes on eTwinningu projektitöös osalenud, kuid soovivad lähemalt tutvust teha õpetajate töölauaga eTwinning Live ning projektitöö keskkonnaga Twinspace. Koolitaja Mari Tõnisson. Koolitus on õpetajatele tasuta, sh majutus.

  Tutvu kavaga>>
  Registreeru koolitusele hiljemalt 30. septembriks>> 

 • 2.-3. novembril 2018 eTwinningu algajate koolitus Haapsalus
  Koolitusel tutvustame rahvusvahelist koostöö tegemise programmi eTwinning, räägime lähemalt projektiõppe võimalustest Eesti koolis ning toome näiteid läbi viidud projektidest. 
  eTwinningu platvorm on kasulik ka koostöö tegemiseks erinevate Eesti koolide vahel lisaks rahvusvahelisele koostööle.

  Ootame koolitusele ka neid õpetajaid, kes on eTwinningu projektitöös osalenud, kuid soovivad lähemalt tutvust teha õpetajate töölauaga eTwinning Live ning projektitöö keskkonnaga Twinspace.

  Koolitajateks on Varje Tipp ja Laine Aluoja. Koolitus on õpetajatele tasuta, sh majutus.

  Tutvu kavaga ning registreeru koolitusele hiljemalt 22. oktoobriks>>


  Koolituskalender täieneb pidevalt!