eTwinningu koolitused Eestis

Kutsume õpetajaid osalema eTwinningu koolitustel, mis annavad hea võimaluse teha tutvust projektõppega ning kuulda lähemalt eTwinningu portaali võimalustest kolleegidega suhtlemiseks ja projektide läbiviimiseks.

Lühikoolitused

Tahaksid eTwinningu lühikoolitust oma kooli või lasteaeda tellida? Paaritunnised tellimuskoolitused on tasuta ning annavad kiire ülevaate programmi võimalustest. Lühikoolitused viivad läbi eTwinningu mentorid ehk õpetajad, kel on pikaaegne eTwinningu kogemus. Minimaalne grupi suurus on 15 inimest.

Koolituse tellimiseks võta ühendust eTwinningu projektijuhiga: laura.vetik@hitsa.ee

Kontaktseminarid

eTwinningu kontaktseminaridel saab põhjalikuma ülevaate programmi võimalustest, õpib kasutama õpetajate käsutuses olevaid veebipõhiseid töövahendeid ning saab käe valgeks ka päris enda projekti loomisel.


 • 14.-15. novembril toimub Tallinnas eTwinningu koolitus lasteaia ja I kooliastme õpetajatele

  Koolitusel anname ülevaate eTwinningu portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimisel. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga.
  Osalema on oodatud kõik alushariduse ja I kooliastme õpetajad, kel puudub varasem kogemus eTwinninguga. Registreeru koolitusele hiljemalt 31. oktoobriks siin>>>

Veebipõhised koolitused

 • 7. oktoober - 3. november 2019 toimub  eTwinningu veebikursus

  Tegu on tutvumisringiga eTwinning portaalis eTwinningu eksperti Mari Tõnissoni juhendamisel.
  Kursusel osalejad saavad ülevaate eTwinning portaalist - eTwinning Live'ist ja Twinspace'ist. Samuti erinevatest koostööprojektide võimalustest nii Eesti kui ka Euroopa koolide vahel, õpivad koostama projektikava ja seda siduma projektiideega ning tutvuvad projektitööks vajalike erinevate veebivahenditega. Osalema ootame kõiki õpetajaid, kes soovivad tutvuda eTwinningu võimalustega, samuti ka neid õpetajaid, kes tahaksid värskendada teadmisi uuenenud Twinspace'ist.
  Registreeru veebikursusele siin>>>  Registreerimine on avatud kuni kohti jagub

veebiseminarid

Regulaarselt toimuvad ka eTwinningu veebiseminarid, kus kajastame eTwinninguga seotud teemasid ja uuendusi, samuti võtame luubi alla põnevad uued õpetamismeetodid ja jagame parimaid prakikaid. Veebiseminaride kohta saad infot HITSA sündmuste kalendrist. Kõik veebiseminarid on järelvaadatavad, toimunud veebiseminarid leiad siit>>>