eTwinning projektivõistlus 2019/ 2020

Tänavune konkurss on lõppenud!

HITSA kutsub kõiki 2019/2020. õppeaastal eTwinning projektides osalenud õpetajaid osalema traditsioonilisel eTwinningu projektivõistlusel.

eTwinning projekt on vähemalt kahe kooli vaheline veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis www.etwinning.net.  Projekti esitamiseks võistlusele tuleb oma eTwinning töölaua kaudu täita projekti kvaliteedimärgi taotlus.

2019/2020 õppeaasta eTwinning projektikonkursi tingimused

1. Konkursile võib esitada 2019. ja 2020. aastal loodud ja lõpetatud projekte.
2. Kandideerida saab eTwinning portaali kaudu, esitades oma eTwinning Live taotluse kvaliteedimärgi saamiseks. Lisada tuleb kindlasti lingid projektitöö käigus valminud materjalidele ning anda hindajatele ligipääs projekti materjalidele (näiteks ligipääs suletud Twinspaci puhul luua külaliskonto ja lisada taotlusele sisselogimiseks vajalik parool)
3. Kvaliteedimärgi taotlused peavad eTwinning portaalis olema täidetud hiljemalt 24. maiks 2020.


Auhinnad

Esimese kuni kolmanda koha saavutanud projekti juhendanud õpetajale osalemine rahvusvahelisel koolitusel mõnes Euroopa riigis, võiduprojektides osalenud õpilastele on auhinnaks töötuba, mis põhineb tehnoloogia kasutamisel ja loovusel.

Neljanda kuni kümnenda koha saavutanud projekte juhendanud õpetajatele on auhinnaks internetipõhiseks koostööks sobivad töövahendid.

Projektivõistluse võitjad kuulutatakse välja eTwinningu projektivõistluse lõpuüritusel.


Euroopa auhindadest ning Euroopa kvaliteedimärgist saab lähemalt lugeda siit>>>