eTwinningu mentorid

eTwinningu mentorid on eTwinningu kogukonna tugisambad. Mentorid on kogenud ja aktiivsed eTwinningu õpetajad, kes töötavad koos riiklike kasutajatugedega ning reklaamivad eTwinningut enda riigis, korraldavad töötube ja eTwinningut tutvustavaid koolitusi ning on toeks alustavatele õpetajatele.

Kõik, kes soovivad alustada eTwinning projektitööd ja ei tea, millest alustada, siis palun võtke ühendust oma piirkonna mentoriga. Mentor abistab teid esimese projekti sõlmimisel, annab nõu, kuidas siduda projektitöö õppekavaga ning kuidas koostada projektikava.

Juhul kui teie koolis on rohkem õpetajaid huvitatud eTwinningust, siis on teil võimalus kutsuda mentor kooli veebipõhisest projektitööst rääkima. sellest loe lähemalt siit>>

Kuidas mentoriga ühendust võtta?

Mentoriga saab ühendust võtta eTwinning LIve keskkonna kaudu. Esmalt peate end keskkonda kasutajaks registreerima, seda saab teha siin>>

Mentorite leidmiseks eTwinnign Live keskkonnas võtke lahti menüüpunkt "Inimesed" ning otsingulahtris saate valida filtriks "Ambassador" (eesti keeles leiab saadiku nime alt). Samuti kindlasti valige ka riik, lisaks saate soovi korral ka piirkondade järgi mentoreid leida.

Vaata juhendit siit: