Kasulikud viited


 • eTwinningu mentorid

  eTwinningu mentorid on eTwinningu kogukonna tugisambad. Nad töötavad koos riiklike kasutajatugedega (NSS) ning reklaamivad eTwinningut enda riigis, korraldavad töötube ja eTwinningut tutvustavaid koolitusi ning on toeks alustavatele õpetajatele.

 • Juhendid hea projekti loomiseks

  eTwinningu portaalist leiad juhiseid projektide läbiviimiseks ning ideid uute projektide loomiseks. Samuti leiad projektikomplekte, kus on õpetused ja konkreetsed soovitused erinevates ainetes projektide loomiseks. Mine ammu inpiratsiooni ja proovi projekte ka enda klassiga!

 • Eesti õpetajate kogemused eTwinninguga

  Millistes projektides on meie õpetajad osalenud, kus käinud seminaridele ja mida sealt kõrva taha pannud, millised on uuendused eTwinningus - kõige selle kohta saad lähemalt lugeda Koolielu haridusportaalist.


 • eTwinningu blogi

  eTwinninguga on Eesti õpetajad olnud seotud alates 2005. aastast. Eelmiste aastate tegemiste, galeriide, materjalidega saad tutvuda eTwinningu blogis.


 • School Education Gateway

  Euroopa koolihariduse veebiplatvorm on saadaval 23 Euroopa keeles, see on õpetajate, koolijuhtide, poliitikute, ekspertide ja teiste haridusvaldkonna asjatundjate üks kindel kohtumispaik, kus saab tutvuda valdkonna uudistega, leida sobilikke koolitusi ning andmebaasist leida koostööpartnereid Erasmus+ projektide läbiviimiseks.