Soovitusi alustajatele

  • Leidke üles õiged inimesed! eTwinningu kogukonnast leiate tuhandeid õpetajaid, kes on valmis teiega ja teie õpilastega tutvuma ning koostööd tegema.

  • Võtke aega lugemiseks ja avastamiseks! www.etwinning.net portaalist leiad ideid oma projektide läbiviimiseks, saad uurida, mida pakub eTwinning õpetajatele ja koolidele tehtud töö eest preemiaks ning kuuled lähemalt, kuidas end kutsealaselt arendada enesehindamise tööriistade, iseõppimise materjalide ja online-seminaride kaudu.

  • Looge kontakte teiste kolleegidega ja osalege gruppide töös! eTwinningu gruppides saab suhelda sarnaste huvidega inimestega: otsige neid teemade, ainete või piirkondade järgi. Alles alustanud tvinnijatele on abiks grupp nimega Virgilio.

  • Alati on ruumi arenguks! eTwinning aitab teil õpetamisoskust arendada, õpilasi kaasata, kooli mõjukamaks muuta ja kogukonda rikastada. Kasutage eTwinningu tööriistade tundmaõppimiseks eTwinningu iseõppimise materjale. Liituge tasuta õppimisürituste ja online-seminaridega, mida viivad läbi oma valdkonna spetsialistid.

  • Olete valmis projekti alustama? Liituge partnerifoorumitega eTwinning Live’is ja uurige sealt, mida teised õpetajad teevad või plaanivad teha. Pärast esimesi kontakte registreerige oma projekt eTwinning Live keskkonnas ja eTwinningu teekond võib alata.Allikas: www.etwinning.net


Rohkem soovitusi ja ideid leiad kogumikust "Alustame eTwinninguga">>

Tahaksid nõu küsida? Võta ühendust eTwinningu kasutajatoe või eTwinningu mentoritega!