eTwinningu Kooli märk

eTwinning tunnustab ja hindab lisaks tvinnijatele ka koolimeeskondade ja koolijuhtide panust ning pühendumust projektitöös. eTwinningus aktiivselt osalenud ja silma paistnud õppeasutustele antakse välja eTwinningu Kooli märk.

eTwinningu Koolide missioon>>>

Tunnustus anti esmakordselt välja 2018. aastal, mil eTwinningu kooli märgise pälvis 1211 kooli üle Euroopa. eTwinningu Kooli märgis viitab sellele, et õppeasutuses pööratakse laiemalt tähelepanu rahvusvahelisele koostööle, turvalisele internetikasutusele ning projektõppele.

2018/2019 etwinningu koolid eestis:

Haanja Kool, Kohtla-Järve Lasteaed Tareke, Luunja Keskkool, Martna Põhikool, Peetri Lasteaed-Põhikool, Põltsamaa Ühisgümnaasium, Rakvere Gümnaasium, Surju Põhikool.

2019/2020 eTwinningu koolid eestis:

Kuressaare Vanalinna Kool, Kuressaare Gümnaasium, Põlva Gümnaasium, Võru Kreutzwaldi Kool, Tallinna Sõbrakese lasteaed, Narva lasteaed Põngerjas, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Narva Kesklinna Gümnaasium.


Miks eTwinningu kooli märki taotleda?

eTwinningu koole tunnustatakse Euroopa tasandil eTwinningu eeskujudena ja nad moodustavad juhtkoolide võrgustiku, kes annavad tuleviku arenguks innustust.
Neid märgatakse Euroopa tasandil ning neil on õigus näidata oma eTwinningu märki oma reklaam- ja teabematerjalides. eTwinningu Koole tunnustatakse juhtkoolidena järgmises:


Kes saab eTwinningu kooliks?

eTwinningu Kooli märgi taotlusprotsessi kohta saab lugeda eTwinningu portaalist>>>