eTwinningu kvaliteedimärk

Hea töö väärib tunnustust. eTwinningu kvaliteedimärgiga tõstetakse esile häid ja uuenduslikke projekte. Kvaliteedimärgi taotlemine ei ole siiski kohustus, vaid võimalus.  

Riiklik kvaliteedimärk 

Sellest saab kõik alguse. Riiklik kvaliteedimärk on konkreetne tunnustus õpetajatele kõrgetasemelise tegevuse eest eTwinningus. Kvaliteedimärk antakse õpetajale ning see on isiklik. Märkide andmist koordineerib iga riigi kasutajatugi. Eestis hinnatakse riiklike kvaliteedimärkide taotlusi kaks korda aastas: juunis ning oktoobris.

Kandideerimiseks:

  • logige sisse eTwinning Live’i ja minge rubriiki projektid.
  • leidke enda projekt ja klõpsake nupul „Taotlege kvaliteedimärki“.
  • täitke kõik väljad nõutud teabega.

Kvaliteedimärgi saamiseks saab esitada kõik lõpetatud projektid, mis on vormistatud ja läbi viidud eTwinningu projektitöö keskkonnas.


Kõik riiklikule kvaliteedimärgile esitatud projektid osalevad ka eTwinningu iga-aastasel projektivõistlusel. Järgmise projektivõistluse tähtaeg on 3. mai 2021. Projektivõistluse kohta loe lähemalt siit>>>

 

Euroopa kvaliteedimärk 

Euroopa kvaliteedimärk näitab, et eTwinningu projekt vastab kindlale Euroopa standardile. Euroopa kvaliteedimärki pole eraldi vaja taotleda, sest selle annab keskne kasutajatugi õpetajatele projektis, mille on üks riiklik kasutajatugi esitanud Euroopa kvaliteedimärgi saamiseks. Lisaks peab projektile olema omistatud vähemalt kaks riiklikku kvaliteedimärki.

Euroopa kvaliteedimärke jagatakse ainult kord aastas oktoobri lõpus ning info selle kohta ilmub eTwinningu portaalis. NB! Euroopa kvaliteedimärgile kandideerimiseks peab olema riiklik kvaliteedimärgi taotlus täidetud hiljemalt oktoobri alguseks!etwinningu auhinnad

Kõrgeim tunnustus projektidele on eTwinningu auhinnavõistlus, kus osalemiseks peab projektil olema Euroopa kvaliteedimärk. eTwinningu auhinnad antakse välja neljas vanusekategooras, lisaks auhinnatakse töid ka erikategooriates.

Tutvu lähemalt reeglite ning kandideerimistingimustega siin>>>