eTwinningu projektikonkurss 2017

Kutsume kõiki 2016/2017 õppeaastal eTwinning projektides osalenud õpetajaid osalema traditsioonilisel projektikonkursil.

eTwinning projekt on vähemalt kahe kooli vaheline veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis www.etwinning.net. Projekti esitamiseks konkursile tuleb oma eTwinning töölaua kaudu täita projekti kvaliteedimärgi taotlus.

2016/2017 õppeaasta eTwinning projektikonkursi tingimused

  1. Konkursile võib esitada 2016. ja 2017. aastal loodud ja lõpetatud projekte.
  2. Kandideerida saab eTwinning portaali kaudu, esitades oma eTwinning Live taotluse kvaliteedimärgi saamiseks. Lisada tuleb kindlasti lingid projektitöö käigus valminud materjalidele ning anda hindajatele ligipääs projekti materjalidele (näiteks suletud Twinspaci puhul luua külaliskonto ja lisada taotlusele sisselogimiseks vajalik parool).
  3. Kvaliteedimärgi taotlused peavad eTwinning portaalis olema täidetud hiljemalt 30. aprilliks 2017. a.
Projektide hindamisel lähtutakse kriteeriumidest, mis on toodud siin »

Auhinnad

Esimese kuni kolmanda koha saavutanud projekti juhendanud õpetajale on auhinnaks osalemine rahvusvahelisel koolitusel mõnes Euroopa riigis. Võiduprojektides osalenud õpilastele on auhinnaks töötuba, mis põhineb tehnoloogia kasutamisel ja loovusel.

Neljanda kuni kümnenda koha saavutanud projekte juhendanud õpetajatele on auhinnaks internetipõhiseks koostööks sobivad töövahendid.

Projektivõistluse võitjad kuulutatakse välja eTwinningu projektivõistluse lõpuüritusel.