Programmeerimisnädala õpitoad 2017

2017. aasta õpitoad on lõppenud!

Kutsume programmeerimisnädala Code Week raames lapsi ja noori osalema õpitubades, kus õpime, kuidas tehnoloogiat enda kasuks tööle panna! Õpitoad toimuvad 7.-22. oktoobrini 2017.

Õpitubades luuakse animatsioone, mänge ja mobiilseid äppe, ehitatakse ja programmeeritakse roboteid, tutvutakse 3D-maailmaga, õpitakse targa internetikasutuse põhimõtteid jne.

Kindlasti ootame osalema kõiki lapsi ja noori, ka neid, kes ei ole varem tehnoloogia loomisega ise kokku puutunud. Aitame teha esimesi samme selles valdkonnas ning näitame, et tehnoloogia kasutamise kaudu saab arendada oma loovust, probleemide lahendamise oskust ja koostööoskust!

Kokku korraldatakse 120 õpituba ning need on lastele ja noortele vanuses 5-20 eluaastat tasuta!

Õpitubasid saab valida oma elukohajärgsest regioonist:

Programmeerimisnädala õpitoad toimuvad üleeuroopalise Code Weeki raames. 7.-22. oktoobrini 2017 toimub järjekorras viies Code Week, mille eesmärk on pöörata tähelepanu programmeerimisele ja digitaalsele kirjaoskusele ning sellele, kuidas neid oskusi lihtsal ja kaasahaaraval viisil nii lastele kui ka täiskasvanutele tutvustada. Kõik Code Weeki raames korraldatud ettevõtmised on kantud üleeuroopalisele programmeerimisnädala kaardile: http://events.codeweek.eu/.


Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001) ja Euroopa Komisjoni Euroopa Ühendamise Rahastu projektist „Targalt Internetis“.