Tule osalema või korralda ise õpituba!

NB! Registreerumine on lõppenud. Kokku toimus 2018. aasta oktoobris 144 õpituba, millest võttis osa 2427 õpilast.


Kutsume programmeerimisnädala Code Week raames lapsi ja noori osalema õpitubades, kus õpime, kuidas tehnoloogiat enda kasuks tööle panna! Õpitoad toimuvad 6.-21. oktoobrini 2018.


Õpitubades luuakse rakendusi ja mänge, katsetatakse veebilehekülje loomist, nokitsetakse riistvara kallal, pannakse roboteid erineval viisil liikuma jpm.

Ootame osalema kõiki lapsi ja noori, ka neid, kes ei ole varem tehnoloogia loomisega ise kokku puutunud. Aitame teha esimesi samme selles valdkonnas ning näitame, et tehnoloogia kasutamise kaudu saab arendada oma loovust, probleemide lahendamise oskust ja koostööoskust!

Kokku korraldatakse ProgeTiigri programmi toel 152 õpituba ning need on lastele ja noortele vanuses 5-20 eluaastat tasuta!

Õpitubasid saab valida oma elukohajärgsest regioonist:

Programmeerimisnädala õpitoad toimuvad üleeuroopalise Code Weeki raames. 6.-21. oktoobrini 2018 toimub järjekorras kuues Code Week, mille eesmärk on pöörata tähelepanu programmeerimisele ja digitaalsele kirjaoskusele ning sellele, kuidas neid oskusi lihtsal ja kaasahaaraval viisil nii lastele kui ka täiskasvanutele tutvustada. Kõik Code Weeki raames korraldatavad ettevõtmised kantakse üleeuroopalisele programmeerimisnädala kaardile. 


Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001).