Ida-Eesti õpitoad

Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001).

Toimumise aegToimumise kohtSihtrühm (vanus)Lisainfo ja registreerumine
08.10.2018 kell  Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Jõhvi, Kutse.13, kab.F244 14-16 Javaskripti mängu programmeerimine
08.10.2018 kell 9:00-11:30Jõhvi Vene Põhikool 9-10  Programmeerimine robotitega Bee-Bots
09.10.2018 kell 09:30-11:00Sillamäe lasteaed Päikseke,Gagarini 25, Sillamäe  6-7 BeeBot linna katustel
09.10.2018 kell 13:00-14:30Sillamäe Eesti Põhikool, Tškalovi 21, Sillamäe, 40232 13-14 Programmeerimine ja 3D-modeleerimine on lihtne
09.10.2018 kell 15:00-16:00Narva Lasteaed Karikakar, A. Puškini tn 5a5-7 Aardejaht BeeBotiga
09.10.2018 kell 13:15-14:45Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9-10 Kodu Game Lab
09.10.2018 kell 14:05-17:00Toila Gümnaasium 11-20 3D modelleerimise töötuba
09.10.2018 kell 17:00-18:30Rakvere gümnaasium Tallinna tn õppehoone 7-12 Tibu õpetab kana
10.10.2018 kell 10:00-11:30 Narva Lasteaed Karikakar, A. Puškini tn 5a, Narva5-7  Sügisene seiklus Lego WeDo abil
10.10.2018 kellIda-Virumaa Kutsehariduskeskus, Sillamäe, Narva mnt.13 kab.3-3 14-16 Arvutimängu loomine Scratchi abil
10.10.2018 kell 11:00-14:00Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium, Sõpruse 33, Kohtla-Järve8-10  Roboland EV100
10.10.2018 kell 14:05-17:00Toila Gümnaasium 11-20 Veebiprogrammeerimine
12.10.2018 kell 14:00-16:00 Narva Soldino Gümnaasiumi ruum 204 10.-12. klass Äppi koodimine
12.10.2018 kell 14:30-17:30Altserva tn.6 kab.26, kab.32 Kohtla-Järve, Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 12-15  Tehnika maagia
12.10.2018 kell 16:00-18:00Narva Lasteaed Kirsike, Tiimanni tn 11, Narva 5-7 Minu esimene robot
15.10.2018 kell 12:00-14:00 Narva Soldino Gümnaasiumi ruum 204 2.-3. klass Programmeerime Angry Birds’iga
15.10.2018 kellIda-Virumaa Kutsehariduskeskus, Jõhvi, Kutse.13, kab.F243 14-16 Android programmeerimine
15.10.2018 kell 13:00-15:00  Põltsamaa Ühisgümnaasium 12-20 Mobiilirakenduste loomise töötuba
15.10.2018 kell 10:20-12:20Voore Põhikool 6-9 Väikesed robootikahuvilised
16.10.2018 kell 14:00-16:00 Narva Soldino Gümnaasiumi ruum 204 8.-9. klass Saame tuttavaks, HTML-keel
16.10.2018 kell  Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Sillamäe, Narva mnt.13 kab.3-1 14-16 Arvutimängu loomine Visual Basic abil
16.10.2018 kell 15:00-16:30Kunda Ühisgümnaasium, Kasemäe 22, Kunda 7-12 Programmeerimine BeeBot ja BlueBot robotitega
17.10.2018 kell 11:00-13:00 Narva Soldino Gümnaasiumi ruum 222 koolieelikud ja 1. klass Meie läheme loomaaeda
17.10.2018 kell 13:00-15:00 Narva Soldino Gümnaasiumi ruum 204 4.-6. klass Meie kooli robotid
17.10.2018 kell 13:00-15:00Põltsamaa Ühisgümnaasium 12-20 Programmeerimine Pythonis
17.10.2018 kell 10:00Rakvere Kungla Lasteaed 5-7 Vahvad leiutajad
17.10.2018 kell 10:00-12:00Kohtla-Nõmme Kool 10-12  MakeyMakey
17.10.2018 kell 13:00-15:00Voore Põhikool 7-13 Ehitame ja programmeerime
17.10.2018 kell 14:00-15:30Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium (Järveküla tee 39) 6.-8. klass Programmeerimine on lõbus
17.10.2018 kell 9:30-11:30C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikooli arvutiklass 9-10  "Konnad teel"
18.10.2018 kell 13:00-15:00Põltsamaa Ühisgümnaasium 7-11 Lego WeDo2.0 robootika töötuba
18.10.2018 kellIda-Virumaa Kutsehariduskeskus, Sillamäe, Narva mnt.13 kab.3-1 14-16 Mobiilrakenduse loomine Android Studio abil
18.10.2018 kell 13:00-15:00 Põltsamaa Ühisgümnaasium 9-15 Lego EV3 roboti leidlikkuse tuba
18.10.2018 kell 16:00-17:30Kunda Ühisgümnaasium, Kasemäe 22, Kunda5-10 Programmeerimine BeeBot ja BlueBot robotitega