Lääne-Eesti õpitoad

Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001).

Toimumise aegToimumise kohtSihtrühm (vanus)Lisainfo ja registreerumine
08.10.2018 kell 08:40-10:20Surju Põhikool 1.-6. klass OzoTäring
08.10.2018 kell 16:00-18:00Kärdla Põhikool8-16 Makeblock mBot robotite programmeerimine tahvelarvutiga
09.10.2018 kell 12.35-14.10Pärnu Rääma Põhikool, Raba 3, Pärnu linn 5-7 Robot on minu sõber
09.10.2018 kell 16:00-18:00Saaremaa Ühisgümnaasium, Hariduse 13 5-8 Kuidas Legod liikuma panna?
09.10.2018 kell 16:00-18:00Lauka Põhikool 8-16 Makeblock mBot robotite programmeerimine tahvelarvutiga
10.10.2018 kell 9:30-11:00Pärnu-Lasteaed Pesamuna 5-10 Ehitame tuulepargi!
11.10.2018 kell 13:45 Koonga Kool 7-11 Lego Maker Faire Koongas
11.10.2018 kell 14:00-15:30Aroonia 4-2, Jõõdre, Haapsalu Jõõdre Noortetuba  7-20 EV3, MATEMAATIKA ja MATSALU LINNUVAATLUS
11.10.2018 kell 16:00-17:30 Kastani 7, Haapsalu, Kastani ANK 7-20 EV3, MATEMAATIKA ja MATSALU LINNUVAATLUS
12.10.2018 kell 10:15-11:45 Haapsalu Kutsehariduskeskus, Ehitajate tee 3, Uuemõisa 15-18 Teeme äppi!
12.10.2018 kell 13:00-14:30Vändra Gümnaasium, Informaatika klass9-12 Igaühest võib saada programmeerija. Ka Sinust!
13.10.2018 kell 11:00-12:30Mägari, Haapsalu, Asuküla Seltsimaja, Nutipesa 7-20 EV3, MATEMAATIKA ja MATSALU LINNUVAATLUS
15.10.2018 kell 8.40-10.20Surju Põhikool 5-7 Jänes Ozo
15.10.2018 kell 10.15-11.45Haapsalu Viigi Kool, Suur-Mere 17, Haapsalu7-15 Sõbraks Spheroga
15.10.2018 kell 12:30-14:00innovatsioonikeskus Innokas, Tallinna mnt 73, Uuemõisa15-19 Nutikas inseneeria
15.10.2018 kell 13:00-15:00Pärnu Ülejõe Põhikooli aula7-12 Dash on tark ja arendav robotsõber
15.10.2018 kell 13:00-15:00Pärnu Koidula Gümnaasium 12-14 Targad riided
15.10.2018 kell 8:30-10:00Haapsalu Viigi Kool, Suur-Mere 17, Haapsalu7-15 Sõbraks Spheroga
16.10.2018 kell 12.35-14.10Pärnu Rääma Põhikool, Raba 3, Pärnu linn 5-7 Rääma Nutiajud
16.10.2018 kell 12:00-14:00Pärnu Koidula Gümnaasium 9-11 Kuidas programmeerida robotit
17.10.2018 kell 16.00-18.00Saaremaa Ühisgümnaasium, Hariduse 13 9-12 Paneme autod "joonele"!
17.10.2018 kell 10:30-12:00Pärnu Raeküla Kool 6-7 Aarete jaht
17.10.2018 kell 12:30Haapsalu Kutsehariduskeskus, Ehitajate tee 3, Uuemõisa 15-19 3D käsitöö
18.10.2018 kell 14:00-15:30 Kooli4, Panga ,Haapsalu, Panga ANK 7-20 EV3, MATEMAATIKA ja MATSALU LINNUVAATLUS
18.10.2018 kell 14:00-15:30Kergu Lasteaed-Algkool, II korrus5-11 Robot mesimummi põnev teekond
18.10.2018 kell 15:00Lõpe koolimaja 12-20 Robotite ehitamine algajatele
19.10.2018 kell 12:30-15:30 Pärnu-Jaagupi Põhikooli muusikaklass 10-17 Match My Sound harjutusklass
19.10.2018 kell 12:00-13:30Pärnu-Jaagupi Põhikool 5-12 Ehitame ise tuleviku koolimaja!