Lõuna-Eesti õpitoad

Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001).

Toimumise aegToimumise kohtSihtrühm (vanus)Lisainfo ja registreerumine
06.10.2018 kell 10:00-11:30Võru Kreutzwaldi Kool, arvutiklass 225 6-7 Tutvumine programmeerimisega L 6. okt
08.10 ja 15.10 kell 11:20Hummuli Põhikool 6-8  Mesimummud progevad
08.10.2018 kell 10:00-11:30Võru Kreutzwaldi Kool, arvutiklass 225 6-7 Tutvumine programmeerimisega E 8. okt
08.10.2018 kell 10:15-12:05Tartu Veeriku kool, Veeriku 41 4.-9. klass "Ma ise mängus tegija"
08.10.2018 kell 14:10-15:45Tartu Tamme kool, Tamme puiestee 24A4.-9. klass "Ma ise mängus tegija"
08.10.2018 kell 17:00-18:30Tilsi lasteaed Muumioru 3-6 aastased lapsed koos vanematega Pereõhtu "Liiklus on põnev!"
09.10 2018 kell 15:00-17:00Võru Lasteaed Sõleke 6-7 Sügis meie ümber
09.10.2018 kell 14:00-15:30 Põlva Kooli Koolimaja tee 1, arvutiklass8-11 Saame tuttavaks! Mina olen kass Scratch
09.10.2018 kell 16.15-17.45Põlva Lasteaed Mesimumm 5-6 Liiklus on põnev!
10.10.2018Tamme Gümnaasium 16-18 Signalisatsiooni kokkupanek (Raspberry Pi)
10.10.2018 kell 11.55-14:30Valga Põhikool 11-13  3D modelleerimine ja printimine
10.10.2018 kell 18:30-20:30Tartu Foseliuse Kool (Tähe 103, Tartu) 12-75 Programmeerime mängu
11.10.2018 kell 14:00-15:30Tartu Hiie Kool, Hiie 11, Tartu6-9  Mis on AR ja VR?
11.10.2018 kell 16:00Tartu Jaan Poska Gümnaasium 15-20 Ehitame ise roboti (Pi-Topi näitel)
12.10.2018 kell 08:30-10:10Mooste Mõisakool 6-7  Liiklus on põnev!
12.10.2018 kell 10:00-11:30Võru Kreutzwaldi Kool, arvutiklass 225 6-7 BeeBoti programmeerimine R 12. okt
12.10.2018 kell 10:30-12:00Mooste Lasteaed Tammetõru 5-6 Liiklus on põnev ehk esmakohtumine Bee-Botiga!
12.10.2018 kell 11.45-13.20Kuuste kool, Kooli tee 2, Vana-Kuuste, Kambja vald, Tartumaa 62033 5-8  Vana-Kuuste uue tehnoloogia lummuses
12.10.2018 kell 11:00-14:00Tartu Aleksander Puškini Kool (Uus 54, Tartu) 6-16 ANIMATSIOONI LOOMISE ÕPITOAD
12.10.2018 kell 11:00-14:00Tartu Aleksander Puškini Kool (Uus 54, Tartu) 6-16 ANIMATSIOONI LOOMISE ÕPITOAD
12.10.2018 kell 13:30-15:00Põlva Kool, Koolimaja tee 1 6-7 Lego Robotid
13.10.2018 kell 10:00-12:00Antsla Gümnaasium 5-20 Visuaalne programmeerimine
16.10.2018 kell 14:00-15:30Pölva Kool, Koolimaja tee 1 6-7 Lego Robotid
16.10.2018 kell 10:30-12:30Tabivere Põhikool 5-9 Tutvustame roboteid kõige väiksematele!
16.10.2018 kell 14:00-15:30Tartu Hiie Kool, Hiie 11, Tartu6-8  Bee-Bot ja Blue-Bot
16.10.2018 kell 15:00-17:00Võru Lasteaed Sõleke 6-7 Linn ja liiklus
17.10.2018 kell 14:00-15:30Põlva Kool, Koolimaja tee 1, arvutiklass 12-15 3D joonestamine
17.10.2018Tamme Gümnaasium 16-18 Turvakaamera programmeerimine (Raspberry Pi)
17.10.2018 kell 14:00-16:00Tabivere Põhikool 12-15 Lahendame matemaatika ülesandeid robotitega!
18.10.2018 kell 14:00-15:30 Põlva Kool, Lina tn 21, arvutiklass  11-14 Loome mängu Scratchiga
18.10.2018 kell 14:00-15:30Tõrva Gümnaasiumi arvutiklass C208 14-19 Tutvumine Python programmeerimisega
18.10.2018 kell 14:00-15:30Tõrva Gümnaasiumi arvutiklass B206 14-19 Tutvumine mBot robotiga
19.10.2018 kell 11:00Ülenurme Gümnaasium7-11 Miksime muusikat