Põhja-Eesti õpitoad

Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001).

Toimumise aegToimumise kohtSihtrühm (vanus)Lisainfo ja registreerumine
07.10.2018 kell 12.50-14.20 Tammsaare tee 89, 2korrus Tallinn 7-12 Robootika LEGO WE DO (vene keeles)
08.10.2018 kell 13:45  Haabersti Vene Gümnaasium 7.-9. klass Programmeerimisnädal Code Week Scratch keeles
08.10.2018 kell 16.50-18.20 Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28 9-14 Microbit. Saame tuttavaks! (vene keeles)
08.10.2019 kell 15:00Tallinna Reaalkooli (Tallinn Estonia pst. 6) arvutiklass10-13 Miniarvuti Miro:bit abil "Reaktsioonimängu" loomine
09.10.2018 kell 16:00 Tallinna Juudi Kool koolieelikudProgrammeerimisnädal Code Week eelkooliõpilastele
09.10.2018 kell 14:30-16:00 Ristiku Põhikool, Ristiku 69, Tallinn 9+ Ozobotiga läbi Eestimaa
09.10.2018 kell 16:00-17:30Viimsi Kool, ruum C31512-20 3D modelleerimise ja printimise õpituba
10.10.2018 kell 17:00-18:30 Tammsaare tee 89, 2korrus Tallinn 7-12 EDISON. Saame tuttavaks!
10.10.2018 kell 11:00-13:00Tallinna Liikuri Lasteaed 5-9 „Lõbus seiklus nutiseadmetega läbi kogu maa“
11.10.2018 kell 11:55-13:25 Tallinna Ühisgümnaasium, Pärnu mnt 71, Tallinn 10-15 Codebug töötuba
11.10.2018 kell 13:30-15:30Peetri Lasteaed-Põhikool 4.-6. klass Ozo rägastik
12.10.2018 ja 19.10.2018Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28 12-20 Portreeprogrammiga monochrome stiilis oma portree tikkimisfaili tegemine
12.10.2018 kell 14:15-15:45 Tallinna Humanitaargümnaasium, Koidu 97, Tallinn12-17 Koodipõrnikas Humanitaargümnaasiumis - 3. kooliaste
12.10.2018 kell 10:00-12:00Paldiski lasteaed Sipsik 5–10 Lego supertšempion
12.10.2018 kell 14:00-15:30Viimsi Kool, ruum A2067-12 Lihtsad robootikavahendid (Bee-Bot, Ozobot, Lego WeDo 2.0)
12.10.2018 kell 16:00Gustav Adolfi Gümnaasium, Suur-Kloostri 16, Tallinn 6-18 Kuidas ehitada Legodest muusikainstrumenti?
12.10.2018 kell 17:00Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5-7  Lego Education WeDo 2.0
12.10.2018 kell 9:30-16:00Kiili Valla Noortekeskus 7-12 Legodega liikluses
13.10.2018 kell 11:00-12:30Tallinna ja Harjumaa lasterikaste perede liit, Pärnu maantee 457, Tallinn 9-14 Scratchi mängu tegemise õpituba 9-14
13.10.2018 kell 11:00-12:30 Tallinna ja Harjumaa lasterikaste perede liit, Pärnu maantee 457, Tallinn 6-10 Scratchi mängu tegemise õpituba 6-10
14.10.2018 kell 12:00 Pakri Plaza, Rae 38, 76806, Paldiski 7-9 Jurassic Park LEGO WeDo 2.0
14.10.2018 kell 12:00-14:00 Osmussaare 8, trepikoda C, 5 korrus 9-13 LEGO Mindstorms EV3 robotite konstrueerimine ja programmeerimine (vene keeles)
15.10.2018 kell 15:00 Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24 7-15 LegoWeDo - meie hoolime keskkonnast
15.10.2018 kell 15:00-16:30Tallinna Kesklinna Põhikool, Pärnu mnt 11  3.-4. klass  Edisoni teekond läbi teadmiste maailma
15.10.2018 kell 18:00-19:30Tallinna Ülikool 13-20 "HTML-CSS põhitõed" 15.10 TLÜ-s
16.10.2018 kell 12:00-13:30Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool 13-20 "HTML-CSS põhitõed" 16.10 LMK-s
16.10.2018 kell 12:30-14:30 Peetri Lasteaed-Põhikool 3.-4. klass Robot-auto
16.10.2018 kell 13:00-14:30 Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23, Tallinn 10116 8-12 Lego Boost töötuba
16.10.2018 kell 16:00 Gustav Adolfi Gümnaasium Kotzebue maja 4.-12. klass Virtuaal- ja liitreaalsus nii täna kui ka homme
16.10.2018 kell 16:00 Tallinna Polütehnikum 17-19Microbit - miniarvuti programmeerimine
16.10.2018 kell 17:00-18:30 Lasteaed Väike Päike, Kraavi tee 1, Pärnamäe küla, Viimsi vald 5-7 Prügitarkus
16.10.2018 kell 14:00-15:30Tallinna Suur-Pae Lasteaed 7-9 Dash & Dot robotite tuba
17.10.2018 13:00 Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132, Tallinn9. klass Robootikavõistlus Haabersti Vene Gümnaasiumis
17.10.2018 kell 10:00-12:00Tallinna Kadaka Lasteaed, Akadeemia tee 66, Tallinn 5-18 Robotid sügiseses liikluskeerises
17.10.2018 kell 17:00-18:30 Lasteaed Väike Päike, Kraavi tee 1, Pärnamäe küla, Viimsi vald 5-7 Prügitarkus
17.10.2018 kell 13:00Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla, Harju maakond7-9 Robotteater
17.10.2018 kell 11:30-13:00Tallinna Arbu Lasteaed 5-10 Robotite programmeerimine
18.10.2018 kell 10:00-12:00Tallinna Kadaka Lasteaed, Akadeemia tee 66, Tallinn 5-18 Robotid sügiseses liikluskeerises
18.10.2018 kell 13:00-15:00Lagedi Kool, Kooli tn 18, Lagedi, Rae vald 5-20 Lagedi raali entusiastid
18.10.2018 kell 9:30-11:00 Tallinna Priisle Lasteaed, Kärberi 31, Tallinn5-10 Robootikahommik Priisle Lasteaias
20.10.2018 kell 10:00-11:30Kuusalu Keskkool 13-16 Perepäev Lego mindstorm robotitega II
20.10.2018 kell 12:00-13:30Kuusalu Keskkool5-9 Perepäev väikeste robotitega
21.10.2018 kell 12:00-14:00 Osmussaare 8, trepikoda C, 5 korrus 9-13  LEGO Mindstorms EV3 robotite konstrueerimine ja programmeerimine