Töötajate kontaktid

Juhatus:

Heli Aru-Chabilan

juhatuse esimees

heli.aru-chabilan@hitsa.ee

628 5885

Margus Püüa

juhatuse liige

margus.puua@hitsa.ee

+372 509 3049

Sekretär:

Malle Tragon

sekretär

malle.tragon@hitsa.ee

628 5802

Andmed ja analüüs:

Margit Grauen

analüütik

margit.grauen@hitsa.ee

628 5893

+372 5656 1121

Peep Küngas

andmearhitekt

peep.kungas@hitsa.ee

Turundus-kommunikatsiooni osakond:

Eva Toome

kommunikatsioonijuht

eva.toome@hitsa.ee

628 5876

+372 551 1669

Madli Leikop

Koolielu toimetaja (mittekoosseisuline)

madli.leikop@hitsa.ee

Elina Peekmann

turundusspetsialist

elina.peekmann@hitsa.ee

628 5887

Personal ja juriidika:

Raili Sassian

jurist-personalijuht

raili.sassian@hitsa.ee

628 5821

Katri Samarütel

jurist

katri.samarutel@hitsa.ee

628 5809

Kadri Kivi

jurist

(lapsehoolduspuhkusel)

Raamatupidamine:

Sille Roots

finantsjuht

sille.roots@hitsa.ee

628 5890

Triin Varblane

raamatupidaja

triin.varblane@hitsa.ee

628 5839

Annika Suslov

raamatupidaja

annika.suslov@hitsa.ee

628 5813

Innovatsiooni-keskus:

Elo Allemann

innovatsioonikeskuse juht

elo.allemann@hitsa.ee

651 0100

+372 5885 6869

Kristi Salum

ProgeTiigri programmijuht

kristi.salum@hitsa.ee

628 5891

+372 5342 2398

Kristine Asu

projektijuht

kristine.asu@hitsa.ee

628 5896

+372 569 88471

Marit Dremljuga-Telk

seire projektijuht

marit.dremljuga-telk@hitsa.ee

Kairi Burnaševa

koolitusjuht

kairi.burnasheva@hitsa.ee

651 0107

Triin Kaasik

projektijuht

triin.kaasik@hitsa.ee

651 0108

+372 551 5520

Laura Vetik

eTwinningu projektijuht

laura.vetik@hitsa.ee

651 0106

+372 550 7255

Aivar Hiio

projektijuht

aivar.hiio@hitsa.ee

651 0103

+372 5342 1810

Piret Lehiste

projektijuht

piret.lehiste@hitsa.ee

+372 5569 7696

Triin Saar

projektijuht

triin.saar@hitsa.ee

6285898

Kerli Požogina

projektijuht 

kerli.pozogina@hitsa.ee

+372 5819 4149

Argo Tornik

multimeediaspetsialist

argo.tornik@hitsa.ee

628 5898

Ingrid Maadvere

haridustehnoloog

ingrid.maadvere@hitsa.ee

IT Akadeemia programm:

Signe Ambre

IT Akadeemia programmijuht

signe.ambre@hitsa.ee

628 5889

+372 5884 8398

Indrek Ots

IT Akadeemia nõunik

indrek.ots@hitsa.ee

+372 514 9512

Karin Kuldmets

IT Akadeemia kutsehariduse projektijuht

karin.kuldmets@hitsa.ee

655 0291

Helen Karolin

IT Akadeemia programmi assistent

helen.karolin@hitsa.ee

628 5825

Kristina Lillemets

taristu juht

kristina.lillemets@hitsa.ee

628 5869

+372 506 6985

Infosüsteemide Arenduskeskus:

Evelin Kasenõmm

IKT teenuste arendusjuht

evelin.kasenomm@hitsa.ee

+372 5811 6996

Milana Neemelaid

IKT konsolideerimise programmijuht

milana.neemelaid@hitsa.ee

628 5892

Ave Rand

IT projektijuht

ave.rand@hitsa.ee

628 5897

Helen Valtmann-Valdson

tootejuht-analüütik

helen.valtmann-valdson@hitsa.ee

628 5886

Lia Kravik

IT projektijuht-analüütik

lia.kravik@hitsa.ee

730 2121

Triinu Kadastik

IT projektijuht-analüütik

triinu.kadastik@hitsa.ee

628 5874

Anu Piirisild

IT projektijuht-analüütik

anu.piirisild@hitsa.ee

628 5888

Kadi Rosenthal

IT projektijuht-analüütik

kadi.rosenthal@hitsa.ee

Anastassia Voronina

tootejuht-analüütik

anastassia.voronina@hitsa.ee

Katriin Orason

projektijuht

katriin.orason@hitsa.ee

Marju Seling

kasutuskogemuse projektijuht-analüütik

marju.seling@hitsa.ee

Pirgit Kahro

IT projektijuht-analüütik

Liisa Soosuu

digivara tootejuht-analüütik

liisa.soosuu@hitsa.ee

Infoturve:

värbamisel

infoturbejuht