Asjade Interneti ja Big Data hinnatud ekspert Mark Torr peab IT Kolledžis avaliku loengu

06. september 2016

Mark Torr
6. septembril 2016 kell 12.00 peab IT Kolledžis avaliku loengu asjade Interneti ja Big Data hinnatud ekspert Mark Torr, kes on Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni analüütika ja IoT valdkonna vastutav tootejuht. Loengut modereerib Primend OÜ tegevjuht Toomas Mõttus.

Mark Torr on andmehalduse, analüütika ja aruandluse vallas töötanud üle 20 aasta, enamik sellest möödus juhtivatel kohtadel SAS Instituudis. Ta on töötanud klientidega tervest maailmast ja kõikidest valdkondadest, aidates neil näha, kuidas analüütikaga andmed ettevõttele tõeliseks väärtuseks muuta. Mark Torr on analüütika ja suurte andmete valdkonnas tuntud tegija, kes on rääkinud mitmetel konverentsidel, lisaks on Mark aktiivne ja väärtustatud blogija (www.marktorr.com) ning arvamusliider IoT ja Big Data teemadel.

IT Kolledži loengul keskendub Mark IoT ja analüütika visioonile aastaks 2020 ning samuti räägib juba olemasolevatest ja töötavatest lahendustest. Mark on tuntud oma elavate ja praktilistest näidetest tulvil loengute poolest, mis on ühtlasti inspireerivad kui ka kohe praktikasse kantavad.

Avalik loeng on inglise keeles ja leiab aset IT Kolledži õppehoones Tallinnas (Raja 4C, auditooriumis 314).
Avalikust loengust toimub ka otseülekanne IT Kolledži kodulehel www.itcollege.ee.

Liitu avaliku loenguga Facebookis: www.facebook.com/events/1155752311134587/

IT Kolledži avalike loengute sarjas esinevad silmapaistvad praktikud ja teoreetikud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnast eesmärgiga tutvustada nii tudengitele kui laiemale avalikkusele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia olulisi kontseptsioone, arenguid ja teooriaid. Üritused on tasuta ja avatud kõigile soovijatele (www.itcollege.ee/avalikud-loengud/).