IKT sügiskonverents Tallinna Reaalkoolis

21. oktoober 2015

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool kutsuvad kõiki õpetajaid 21. oktoobril IKT sügiskonverentsile.

Juubelit tähistava IKT sügiskonverentsi „10 aastat tagasi ja edasi“ märksõnaks on tehnoloogia laiaulatuslikum kasutamine õppetöös. Konverentsile on esinema kutsutud erinevaid aineõpetajaid ja digiharidusele kaasaaitajaid, kes jagavad kogemusi, kuidas infotehnoloogia abil õppimist ja õpetamist huvitavamaks muuta. Konverentsi avaettekande teeb Tallinna Tehnikaülikooli rektor Jaak Aaviksoo, kes esineb teemal „Haridustehnoloogilised võimalused - privileegist õiguseks“.

Konverentsi praktilistes töötubades tutvustatakse põnevaid projekte nii õpetajatele kui koolijuhtidele. Jutuks tuleb internetiturvalisus, digitaalse õppevara loomine ning uued tehnoloogiad, sh 3D-printerite ja nutiseadmete kasutamine õppetöös. Oluliste teemadena käsitletakse ka uusi trende õpetamisel, õppetöö tõhusat haldamist IKT teenuste abil ning IKT arenguvajadusi kooli juhtimisel.

Konverentsi lõpetame juubelile kohaselt – toimub HITSA digitaalsete õppematerjalide konkursi "Täna samm, homme teine" ja Tallinna Haridusameti uuenduskonkursi „Digimõte“ võitjate autasustamine, sellele järgneb pidulik vastuvõtt. Sellel aastal on konverentsil osalemine taas tasuta!

Tutvu IKT sügiskonverentsi kavaga >>

Loe IKT sügiskonverentsist ka värskest e-Õppe Uudiskirjast >>

Tähelepanu! Sügiskonverentsile registreerumine on lõppenud, kõik kohad on täitunud.

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Akadeemia tee 21/1, Tallinn
info@hitsa.ee
Tel 628 5889