eTwinningu koolitus algajatele / 22.-23. märts

22. märts 2019

22.-23. märtsil 2019 toimub Tartus eTwinningu algajate koolitus, kus tutvutakse koolide vahelise koostöö võimalustega nii Eestisiseselt kui ka rahvusvahelisel tasandil. Koolitus on õpetajatele tasuta, sh majutus kaugemalt tulijatele.

Koolitusel tutvustame rahvusvahelist koolide programmi eTwinning, räägime lähemalt projektõppe võimalustest Eesti lasteaedades ja koolides ning toome näiteid läbi viidud projektidest. Praktilisel koolitusel õpetame kasutama eTwinningu platvormi ja veebipõhiseid töövahendeid, samuti saavad osalejad kätt proovida enda projekti loomisel ja vormistamisel.

Koolitus algab 22. märtsil kell 14 ning lõpeb 23. märtsil kell 14, osalemine on kohustuslik mõlemal päeval. Palume huvilistel end registreerida hiljemalt 10. märtsiks siin: https://koolitus.hitsa.ee/training/2254 Kohtade arv on piiratud!

eTwinning on rahvusvaheline programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele ja koolijuhtidele võimaluse osaleda koolidevahelises rahvusvahelises koostöös info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil. Programmiga saate lähemalt tutvuda portaali www.etwinning.net ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse kodulehekülje www.hitsa.ee/etwinning kaudu.