eTwinningu nädalad / 21.09-26.10

26. oktoober 2017

eTwinning alustab uut kooliaastat ja kutsub 21. septembrist 26. oktoobrini osalema eTwinningu nädalatel. eTwinningu nädalatel uuritakse, kuidas toetab eTwinning kaasamist. Osalemiseks tuleb end eTwinningu kasutajaks registreerida.

eTwinning on Euroopa õpetajate ametialane suhtlusvõrgustik, kus jagatakse õpetamiskunsti häid kogemusi, suheldakse kolleegidega, otsitakse mõttekaaslasi uute metoodikate ja õpetamisvõtete kasutamiseks, osaletakse koos oma õpilastega erisugustes õpiprojektides jne. Rahvusvahelise koostöö kõrval on võimalik eTwinningu kaudu ka Eesti koolide omavaheline koostöö.
Liituma on oodatud  kõik alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad.

eTwinningu koolitused uutele tulijatele toimuvad oktoobris:

Lisaks Eesti koolitustele saavad meie õpetajad osaleda ka rahvusvahelistel tasuta veebipõhistel koolitustel. Ideede ammutamiseks  ja projektipartnerite leidmiseks toimub kaks rahvusvahelist projektiideede laata: 26. septembri kell 19 (õpilased vanuses 7-14) ja  28. septembril kell 19 (õpilased vanuses 15-18).

Toimub ka kolm saksakeelset veebiseminari „Mit eTwinning Europa in die Schule holen“:

Kui sõlmite eTwinningu raames sel aastal kaasamise teemalise projekti ja lisate projektikirjeldusse #eTwinclusion, võite võita tahvelarvuti.