eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Tallinnas (15.-17. september)

17. september 2016

15.-17. septembril toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Kontaktseminaril osalevad Eesti, Austria ja Saksamaa õpetajad, kes õpetavad lapsi vanuses 10-15.
Seminarile on tasuta osalema oodatud ka 10 Eesti õpetajat, eelisjärjekorras  maa- ja/või väikekoolide õpetajad. Sooviavaldusi ootame 2. septembriks.


Kontaktseminar keskendub eri õppeaineid lõimivate eTwinningu projektide loomisele, kaasates eri vanuses õpilasi ning andes õpetajatele suurepärase võimaluse koostöö tegemiseks innovaatiliste veebipõhiste tööriistade abil. eTwinningu projektide eesmärk on arendada õpilastes 21. sajandi oskusi ning aidata kaasa nende ettevalmistamisele tulevaseks tööeluks.

Kontaktseminaril on õpetajatel võimalus leida projektipartnereid, koostada projektiplaani ning kavandada tegevusi, saades seejuures abi eTwinningu ekspertidelt ja kolleegidelt. Seminari jooksul tutvuvad osalejad edukate projektidega ning õpivad kasutama Twinspace keskkonda, mis abistab õpetajaid prjojektide läbiviimisel.

Tallink Spa & Conference hotellis toimuval seminaril osalevad Eesti, Austria ja Saksamaa õpetajad, kes õpetavad lapsi vanuses 10-15. Eestist saab osaleda 10 õpetajat, seminaril osalemine ei eelda varasemat eTwinningu projektitöö kogemust. Palume saata osalustaotlus 2. septembriks 2016.

Osalemine on tasuta!
Lisainfo:

Elo Allemann
eTwinningu projektijuht
mob: 588 56 869
elo.allemann@hitsa.ee