Haridustehnoloogide suvekool „Haridustehnoloogide ajalend“

17. august 2016

Head haridustehnoloogid!

Kutsume teid 17.-19. augustil toimuvale haridustehnoloogide suvekooli „Haridustehnoloogide ajalend“. Sel korral leiab 3-päevane üritus aset Viljandimaal Kopra talus.

Suvekoolis teeme tagasivaate, mis seni on võrgustikus tehtud ja mõtleme, kuidas edasi. Uurime Horizoni raporti trende, väljakutseid ning tehnoloogiaid, millel on potentsiaalne mõju ja kasutusvõimalus õpetamises, räägime pädevustest ning võimalustest digiajastul ja haridustehnoloogi rollist selle kõige keskel.


Täpsema info transpordi ja muu olulise kohta saadame augusti alguses. Võimalusel võtke palun kaasa lisaks sülearvutile ka tahvelarvuti või nutitelefon, et praktikumides kasutusele tulevat tehnoloogiat digiseadmetel proovida.

Registreerumine on avatud 30. maini 2016 või kuni kohtade täitumiseni!


Osalemise tingimused:
Suvekoolis osalemine on tasuta. Tasuta osalemine sisaldab seminari, majutust, toitlustust, tellitud bussitransporti. Oma autoga tulles on vajalik eelnev kokkulepe. Suvekooli tasuta osalemise tingimuseks on, et osaletakse kõigil kolmel päeval ning liitutakse haridustehnoloogide võrgustikuga (juhul kui ei ole veel võrgustiku liige). Suvekooli mitteilmumisel ja teatamata jätmisel või poole pealt lahkumisel (v.a mõjuvatel põhjustel) tuleb osalejal tasuda suvekooli korraldamisega seotud osaleja kulu 150 EUR-i. Juhul kui olete Suvekooli registreerunud, kuid soovite osalemise tühistada, siis viimane tähtaeg on 10. august 2016. Lisainfo >>