HITSA kutsub Nutiklassi esimesele sünnipäevale

28. august 2015

HITSA Nutiklassi snnipev
Kutsume teid 28. augustil kell 12-15 HITSA Nutiklassi esimesele sünnipäevale!
 
HITSA Nutiklass kuulub European Schoolneti Smart Class Labide võrgustikku ja tutvustab koolidele kaasaegseid võimalusi, mida klassiruumis kasutada.
 
Sünnipäevapeol saame tuttavaks uute võimalustega nutiseadmete ja interaktiivsete tahvlite kasutamisel, analüüsime, kui palju külastajaid oli esimesel õppeaastal, milline on olnud Nutiklassi tüüpkülastaja ja kuidas hariduspilt Eestis on tänu Nutiklassile muutunud.
 
Sünnipäevalaps kingitusi ei oota, nende eest on hoolitsenud Datel ja Microsoft. Nutiklass saab Microsoftilt kingiks tahvelarvutid, meie tehnikapark täieneb Windows operatsioonisüsteemil töötavate tahvelarvutite võrra. Datel kingib mobiilse interaktiivse tahvli, mis võimaldab kasutada Promethean õpitarkvara kõiki võimalusi.
 
Lisaks oleme täiendanud Nutiklassi Einstein LabMate andmekogujate näol, mis on suureks abiks reaal- ja loodusainetes andmete süsteemsel kogumisel.
 
Sünnipäeval kuuleme ka seda, mida teevad meie lõunanaabrid - kuidas Läti koolides õppetöö digitaalset läbiviimist testiti.
 
Tule uute digivahenditega tutvuma! Palun anna oma tulekust teada: SIIN