IT Kolledži uudishimupäev

17. märts 2015

Uudishimupäev toimub 17. märtsil kell 13.00-16.00 Tallinna Infotehnoloogia Kolledžis (Raja 4C, Tallinn). Kavas on põnevad töötoad, saab tutvuda õppimisvõimaluste ja õppehoonega.

Uudishimupäeval räägivad IT Kolledži õppejõud õppekavadest ja õppetöö spetsialist tutvustab vastuvõtutingimusi. Tudengid tutvustavad tudengielu ning räägivad oma õppimiskogemusest ja sellest, miks nad otsustasid IT Kolledžisse õppima tulla. Tutvustavast loengust toimub otseülekanne IT Kolledži veebilehel www.itcollege.ee ja loengut on võimalik jälgida ka viipekeeles.

Kell 14.00 toimub ekskursioon IT Kolledži õppehoones, kus saab tutvuda erinevate õpperuumide, laborite ja arvutiklassidega. Avatud on INFOPUNKT, kus saab küsida kõike sisseastumise kohta.

Kell 14.15 algavad TÖÖTOAD, kuhu saab registreeruda kohapeal:

  • IT Kolledži Robootikaklubi sumorobotite programmeerimise töötuba, kus saab ise koostada sumoroboti programmi. Alustatakse täiesti algusest ja varasem programmeerimiskogemus pole vajalik. Töötuba lõppeb sumorobotite vahelise turniiriga.
  • Arvutikaabli punumise töötuba Cisco laboris, kus saab õppida arvutivõrgu töölesaamiseks arvutikaablit punuma.
  • IT Kolledži Meediaklubi filmimise töötuba, kus teooria ja praktika käivad käsikäes ja töötoa lõpuks valmivad videoklipid.

Loe lähemalt: www.itcollege.ee/