Koolitus: Veebipõhine keele ja kirjanduse tund

13. aprill 2020

13.04-17.04 toimuval veebipõhisel kiirkursusel jagab Märjamaa Gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja Sirje Nootre oma kogemusi ja nõuandeid, milliste vahenditega ja kuidas korraldada veebipõhist distantsõpet. Sirje tutvustab õppematerjalide loomise, jagamise ja ühistöö võimalusi Google Drive´is, töölehtede loomist, jagamist ja tagasisidestamist Wizer.me keskkonnas, H5P interaktiivsete ülesannete loomist, jagamist ja taaskasutamist. Lisaks jagab Sirje muude vahenditega loodud ülesandeid ja soovitusi nende kasutamiseks.

Koolitus toimub 100% veebipõhiselt Moodle õpikeskkonnas. Koolitus koosneb iseseisvalt läbitavatest õppematerjalidest ning veebiseminaridest, mille käigus jagab Tuuli reaalajas oma kogemusi ja soovitusi ning näitab täpselt ette, kuidas keskkonna erinevaid võimalusi kasutada. Iga veebiseminari järel on osalejatel võimalik saadud teadmisi iseseisvalt proovida ja soovi korral juba ka distantsõppes rakendada. Koolituse lõpus on kokkuvõttev veebiseminar, mille käigus jagatakse viimaseid nõuandeid ja osalejate kogemusi keskkonnaga.

Veebiseminaride ajad:
  • 13. aprill kell 17.00-18.00
  • 15. aprill kell 17.00-18.00
  • 17. aprill kell 15.00-16.00

Veebikoolitus on mõeldud registreeritud osalejatele. Salvestusi hiljem ei avalikustata. HITSA järelvaadatavad veebiseminarid leiab HITSA videokanalist.

Lisainfo ja registreerumine