Otsime e-kursuste hindajaid

18. detsember 2016

Novembri alguses avasime juba kümnendat korda e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvooru. Sellega seoses otsime taas e-kursuste hindajaid. Eelisjärjekorras on oodatud haridustehnoloogid (nii algajad kui ka juba kogenumad), kuid kindlasti soovime kaasata ka valdkonnast rohkem huvitatud õppejõudusid.

Hindaja ülesandeks taotlusvoorus on kolme e-kursuse individuaalne hindamine etteantud maatriksvormi põhjal ning tagasiside koostamine e-kursusele (autorile) koostöös teiste sama kursust hinnanud hindajatega.

Omalt poolt pakume:

  • kõikidele e-kursuste hindajatele toimub 26. jaanuaril 2017 infopäev Tallinnas. Infopäev on kohustuslik uutele hindajatele. Kogenud hindajatele on see esimeseks võimaluseks kohtuda oma hindamismeeskonna liikmetega ning heita esmapilk rühmale määratud kursustele.
  • 2-päevane koolitus 15.-16. veebruaril 2017 lõpliku hinnangu vormistamiseks ning tagasiside kirjutamiseks. Koolitus on kohustuslik kõigile hindajatele.
Hindaja tööd ei tasustata. Kinni makstakse koolitused, ööbimine, organiseeritud transport koolituskohta ja tagasi. Kursuste hindamine toimub perioodil 26. jaanuar – 27. veebruar 2017.

Hindajaks saad registreeruda 18. detsembrini 2016 (k.a.) siin: https://goo.gl/forms/JstmTQhP6dAeBmns2

NB! Seekordses taotlusvoorus toimub nii taotlemine kui hindamine HITSA Konkursiveebis, seega on uut ja huvitavat ka kogenud hindajatele.