Programmeerimisnädal Code Week 2018/ 6.-21. oktoober

21. oktoober 2018

6.-21. oktoobrini 2018 toimub kuues üleeuroopaline programmeerimisnädal, mille eesmärk on programmeerimist lihtsal, lõbusal ja kaasahaaraval viisil tutvustada.

Üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week on rohujuuretasandi ettevõtmine, mille algatasid 2013. aastal Euroopa Komisjoni noored digitaalarengu tegevuskava nõustajad. Code Week’i tegevustesse on tänaseks kaasatud üle 50 riigi kogu maailmast. Code Week programmeerimisnädala raames võivad üritusi korraldada kõik huvilised ning üritused kantakse ühtsele kaardile. Loe lähemalt ürituste korraldamisest >>.

Kutsusime ProgeTiigri programmi raames õpetajaid, ringijuhendajaid ja teisi huvilisi lastele ja noortele vanuses 5-20 eluaastat õpitubasid korraldama! Õpitubade läbiviimist toetab Hariduse Infotehnoloogia SA. Vaata tingimusi siit >>.

Sel aastal korraldatakse Code Week programmeerimisnädala raames ja ProgeTiigri programmi toel 152 tasuta õpituba lastele ja noortele. Õpitubadesse registreerumine nüüd avatud, vaata siit >>.

Lisaks otsib Code Week oma ridadesse aktiivseid mentorõpetajaid, kes on huvitatud programmeerimise ja tehnoloogiahariduse populariseerimisest ning kaasaksid ja julgustaksid oma kogukonda ja ümbruskonna koole Code Weekist aktiivselt osa võtma. Mentorõpetajad saavad olla osa rahvusvahelisest Code Week kogukonnast ning esimesena ligipääsu uutele õppematerjalidele ja muudele huvitavatele ning kasulikele võimalustele! Vaata lisainfot SIIT>>. Mentorõpetajaks sai kandideerida kuni 19. septembrini.

Uuri programmeerimisnädala kohta lähemalt>>

Kui tekib küsimusi või mõtteid programmeerimisnädala kohta, võtke aga julgelt ühendust! 

Sel aastal on programmeerimisnädala saadikuks Eestis ProgeTiigri programmi assistent Elise-Marit Kippar (elise-marit.kippar@hitsa.ee).

___

ProgeTiigri programmi tegevusi toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001)