Veebipõhine häkaton noortele: Hack the Crisis: Youth

06. aprill 2020

Eesti startupkogukonna aktiivsed liikmed ootavad 14-19 aastaseid kooliõpilasi 6.-9. aprillil toimuvale veebipõhisele häkatonile „Hack the Crisis: Youth“, kus noored saavad välja pakkuda ja arendada oma nutikaid lahendusi praeguses kriisiolukorras toimetulekuks või selle tagajärgede leevendamiseks.

Häkatonil moodustuvad noortest meeskonnad, kes mõtlevad välja idee ja arendavad selle põhjal võimaliku lahenduse, prototüübi või lausa esimese toote. See võib olla näiteks vaba aja veetmise lahendus, huvitegevuse korraldamine karantiinis või kaugõppimise uudne meetod või mis iganes muu lahendus praeguse kriisiolukorra leevendamiseks.

Eriolukorda arvesse võttes toimub kogu häkaton e-kanalites, kogu suhtlus toimub veebivestluste ning videokõnede vahendusel. Häkatonil aitavad meeskondi kogenud mentorid Eesti startup kogukonnast. Töökeel on eesti, vene või inglise keel. Osalemine on tasuta ja parimad tiimid saavad rahalise preemia, auhinnafond on 2000 eurot.

Hack the Crisis: Youth noorte häkatoni korraldavad Prototron, Haridus- ja Teadusministeerium, HITSA, Garage48, Startup Estonia, Swedbank, Noored Kooli, Tagasi Kooli, Edukoht, Tech Heroes Club ja Narva Loomeinkubaator OBJEKT.

Registreerumine toimub läbi Guaana platvormi
Üritus Facebookis