Kutse: IKT sügiskonverents "Tehnoloogiarikas kool" toimub 25. oktoobril

26. september 2017

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool kutsuvad õpetajaid ja koolijuhte 25. oktoobril 2017 taas IKT sügiskonverentsile. Sedapuhku on konverentsi läbivaks teemaks "Tehnoloogiarikas kool".

Tehnoloogia on üha enam jõudmas igapäevasesse õppetöösse, seetõttu soovime anda osalejatele enam praktilisi soovitusi ning tutvustada põnevaid lahendusi infotehnoloogia oskuslikust kasutamisest õppetöös. Konverentsi avaettekandes on seekord esindatud kaks vaadet: Eesti EL-i nõukogu eesistumise digilahenduste nõunik Valdek Laur räägib laiemalt digitaliseerimise mõjust ühiskonnale ning haridusmaastikule, enda õppimiskogemusi tehnoloogiarikkal ajastul jagab Tallinna Reaalkooli abiturient Mathias Kübar.

Päeva jooksul toimub 24 praktilist töötuba, kus tutvustatakse nii digitaalseid õppevahendeid ja –materjale, innovaatilisi õppemeetodeid kui ka koolide pilvelahendusi ning räägitakse lähemalt avatud õpperuumidest, rahvusvahelisest koostööst ja internetiohtude ennetamisest.

Lisaks töötubadele toimub seekordsel konverentsil EXPO, kus paralleelsessioonide vahepausidel saab lähemalt tutvuda haridusele suunatud digivaldkonna toodete ja teenustega. EXPO-l on väljas BCS Koolitus, Foxcademy, Insplay, Janika Leoste ja Future Robotics, Oomipood ning Tebo õpiveeb.

Uuri kava ning registreeru >>
Tähelepanu! Konverentsile registreerudes palume teha töötubade valik peale isikuandmete registreeringu kinnitust.

Konverents on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Registreerumine on avatud 20. oktoobrini (k.a) või kuni vabade kohtade täitumiseni. Konverents toimub Tallinna Reaalkoolis.

Lisa kommentaar

Email again: