DigiKiirendi 2020. aasta esimesed koolimeeskonnad alustavad

25. veebruar 2020

Koolimeeskondade koolitusprogramm DigiKiirendi jätkab täiel tuuril. 25.-27. veebruarini 2020 stardivad 16 uut kooli Harju-, Rapla-, Lääne- ja Ida-Virumaalt, Jõgeva-, Järva-, Valga- ja Võrumaalt.

DigiKiirendi programm pakub koolitusi tervele koolimeeskonnale – nii väiksema kui suurema digipraktikaga õpetajatele, aga ka juhtkonnaliikmetele. Programmis on koolimeeskondadel võimalus külastada digisõbralikke koole, käia töövarjuks või liituda mõne põneva projektiga. 

"Programmi avaüritusel teevad õpetajad tutvust erinevate keskkondade ja digivahenditega, järgmised 3 kuud mööduvad aga koolituste tähe all," ütles HITSA DigiKiirendi programmi juht Kairi Burnaševa. "Selle programmi puhul on eriline veel see, et lisaks koolitustele pakume õpetajatele tuge haridustehnoloogilise nõustamise näol."

2020. aasta kevadine DigiKiirendi programm alustab veebruari viimasel nädalal kolme avaüritusega:

  • 25. veebruaril saavad Võrus esimest korda kokku Hummuli Põhikool, Mikitamäe Kool, Riidaja Põhikool, Tsirguliina Kool ja Värska Gümnaasium. 
  • Saue Gümnaasiumis kohtuvad 26. veebruaril Aruküla Kool, Märjamaa Gümnaasium, Pikavere Mõisakool, Saue Gümnaasium, Tarbja Lasteaed-Algkool ja Valgu Põhikool. 
  • 27. veebruaril on avaüritus Mäetagusel, kus kohtuvad Mustvee Kooli, Narva-Jõesuu Kooli, Peipsi Gümnaasiumi, Sinimäe Põhikooli ja Vajangu Põhikooli meeskonnad.

Lisainfo: 
DigiKiirendi programm

Vaata DigiKiirendi galeriid


Lisa kommentaar

Email again: