HITSA korraldab täiskasvanud õppija nädala raames e-õppe päeva

15. oktoober 2014

Kolmapäeval,  15. oktoobril korraldab HITSA täiskasvanud õppija nädala raames traditsioonilist e-õppe päeva- E-õppe päeval korraldatakse veebiseminar, kus algajatele tutvustatakse programmeerimise telgitaguseid.

Üle-eestiliselt tähistatava täiskasvanud õppija nädala raames korraldab HITSA juba 2003. aastast e-õppe päeva, et tutvustada info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasutamise võimalusi igas vanuses huvilistele ning teadvustada ühiskonda tehnoloogilistest võimalustest meie ümber.

Sel aastal on e-õppe päev liitunud üle-euroopalise CodeWeek nädalaga, keskendudes programmeerimisele. „Tänapäeval, kui kõik me ümber muutub üha digitaalsemaks, on esmased teadmised programmeerimisest muutunud möödapääsmatuks,“ ütles HITSA koolitusosakonna juht Egle Kampus. „Kuna lapsed programmeerivad juba nagunii, siis keskendumegi e-õppe päeval täiskasvanutele. Näitame, kui lihtne see tegelikult on,“ lisas Kampus.

Seminaril tutvuvad osalejad programmeerimise algtõdedega Codecademy e-kursuste abil. Codecademy on spetsiaalselt programmeerimise õpetamiseks ja õppimiseks loodud tasuta veebikeskkond. Esimesed sammud ühetunnise veebiseminari jooksul aitab teha  Peeter Marvet, kes HITSA eestvedamisel on kaks Codecademy e-kursust (HTML/CSS ja JavaScript) eesti keelde tõlkinud.

Veebiseminar algab kolmapäeval, 15. oktoobril kell 15:00. Seminaril osalemiseks ei pea lahkuma oma arvuti tagant, vaja läheb vaid internetiühendust ning kõlareid. Seminar salvestatakse ja see on hiljem ka järelevaadatav. Lisainfo ning veebiseminari link on kättesaadavad siit: http://www.innovatsioonikeskus.ee/et/liiga-vana-et-oppida-progema-veendu-vastupidises .

Registreeruda saab siit: https://koolitus.hitsa.ee/training/63 

Lisa kommentaar

Email again: