Ootame õpetajaid eTwinningu multiprojektidest osa võtma

07. oktoober 2019

Alus- ja üldhariduskoolide õpetajad on oodatud osalema eTwinningu multiprojektides, mis kestavad terve 2019/2020 õppeaasta. Multiprojektid aitavad tuua vaheldust koolitundi ning avada klassiruumi, et tutvuda teiste koolide ja lasteaedade tegevusega.

eTwinningu multiprojekt on sisult ja vormilt lihtne õpiprojekt, milles võivad osaleda kõik õpetajad oma õpilastega. Multiprojektid pakuvad õpilastele põnevaid ülesandeid ning rikastavad tundi. Need aitavad avada oma klassiruumi ning näha, mida teevad teised koolid ja kolleegid. Lisaks aitavad need tundma õppida uusi ja tänuväärseid hariduslikke veebikeskkondi ja rakendusi õppimise ning õpetamise kaasajastamiseks.

Osaleda on võimalik neljas erinevas projektis: alus- ja algharidusele suunatud projekt, tehnoloogia projekt ning kaks keeleprojekti. 

Õpetaja saab projektiga liituda temale sobival ajal. Iga kuu alguses avaldatakse projektis uus ülesanne ning õpetaja saab ise valida, milliseid ülesandeid oma õpilastega täidab. 

Multiprojektidega liitumiseks peab õpetaja esmalt olema eTwinningu platvormile registreerunud. Seda saab teha siin.

Lisainfo eTwinningu multiprojektide kohta HITSA kodulehel

eTwinning on rahvusvaheline programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele ja koolijuhtidele võimaluse osaleda koolidevahelises rahvusvahelises koostöös info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil. eTwinninguga on Eestis liitunud juba 4500 õpetajat. eTwinning kuulub Erasmus+ tegevuste alla, programmiga saate lähemalt tutvuda portaali www.etwinning.net ja Hariduse Infotehnoloogia SA kodulehekülje www.hitsa.ee/etwinning kaudu.


Lisa kommentaar

Email again: