HITSA avas haridustehnoloogia infoliini koolijuhtidele

16. märts 2020

Hariduse Infotehnoloogia SA avas alates 16. märtsist haridustehnoloogia infoliini koolijuhtidele ja õppealajuhatajatele, kelle koolis puudub haridustehnoloog. 

Koolijuhtide haridustehnoloogia infoliinilt saab abi distantsõppe ettevalmistamisel ja digitehnoloogia võimaluste kasutamisel tekkinud keerulises olukorras. Infoliini töötaja registreerib koolid, kes vajavad abi ja selle põhjal määratakse koolile haridustehnoloogist nõuandja.

Haridustehnoloogia infoliin koolijuhtidele
E-R 9-17
Telefon 608 0707
ht-info@harno.ee 

Infoliinilt saab abi distantsõppe ettevalmistamisel ja digitehnoloogia võimaluste kasutamisel tekkinud keerulises olukorras. 
Kommentaarid

Kristiine Meister

17. märts

Tere! Seoses distantsõppele üleminekuga on meie koolis selline mure - kasutame Stuudiumi ja kogu suhtlus käib selle kaudu. Kuid vaja oleks ka online vestlust ning videokõnet. Peame plaani võtta kasutusele Google Apps For Education. Tahaks rääkida mõne kooliga, kus seda juba kasutatakse. Milline on Google Apps For Education kasu koolile ja mis muutub paremaks võrreldes Stuudiumiga. Lugupidamisega Kristiine Meister

HITSA

17. märts

Soovitame nõu küsida Facebooki-grupist "Koduõpe tehnoloogia abil", lingi leiab ülalt menüüst. Samuti võite pöörduda selles uudises märgitud infoliini kontaktide poole.

Lisa kommentaar

Email again: