HITSA osaleb teemanädalal "Terve karjäär"

23. märts 2015

Tänasest oodatakse täiskasvanuid osalema teemanädalal “Terve karjäär”, mille raames toimuvad 15 maakonnas tasuta töötoad ennast rikastava tööelu kujundamisest, elu- ja karjäärivalikutest. Ettevõtmises lööb kaasa ka HITSA.

Teemanädal “Terve karjäär” pakub 23.-27. märtsil täiskasvanutele tasuta võimalust õppida juurde tänapäeva maailmas olulisi oskusi. Programmis on loenguid ja töötubasid nii tööstressiga toimetuleku, õigete valikute tegemise teemadel ning valitud ametini teadlikult jõudmise kohta enese arendamise ja ka –esitluse kaudu.

Karjääripäevad toimuvad kõigis 15 Eesti maakonnas, neist mahukaimad Tartus 25. märtsil ja Tallinnas 26. märtsil. Tallinnas toimuval karjääripäeval tutvustab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus erinevaid IKT valdkonnaga seotud teemasid.

„Selles valdkonnas on müüdid kerged tekkima ja teemad endiselt paljudele segased,“ selgitas HITSA programmijuht Karin Kuldmets. „Samas saab üha selgemaks, et iga eluala tulevik on digitaalne ning IT-st pääsu pole!“

Tule ja osale IKT valdkonda tutvustavas töötoas, kus astuvad ülesse:

  • IT ajakirjanik Henrik Roonemaa
  • Ericsson Eesti personalijuht Ülle Matt
  • Skype Eesti personalijuht Merle Liisu Lindma
  • Proekspert värbamisspetsialist Kristel Kraag

Registreeru töötuppa „Iga eluala tulevik on digitaalne“: http://tervekarjaar.kny.ee/programm/tallinn/

Samuti saab “Terve karjäär“ ürituse raames korraldataval messil tutvuda lähemalt HITSA tegemiste ja võimalustega ning oma teadmisi IKT valdkonnast veebipõhises viktoriinis testida! Tublimaid premeerime auhindadega!

Tegevusi toetab „Eesti info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kõrghariduse ning teadus- ja arendustegevuse riikliku programmi 2011-2015“ (IKTP) rakendusprogramm.

Lisainfo:
Karin Kuldmets
HITSA programmijuht
tel
6285886
Karin.Kuldmets@hitsa.ee

Lisa kommentaar

Email again: