„HITSA väljakutse“ õhutab tervislikke eluviise   

29. aprill 2016

Foto: facebook.com/endomondo
HITSA korraldab oma töötajatele juba teist aastat sportlikku võistlust „HITSA väljakutse jalgadel“ ja „HITSA väljakutse ratastel“, mille eesmärk on koguda ühe kuu jooksul võimalikult palju kilomeetreid. Sel aastal võtavad HITSA väljakutsest osa ka SA Innove ja Archimedese töötajad.
 

„Eelmine aasta samal ajal kutsusime kõiki ülesse end rohkem liigutama. Oli südamenädal ja kuna üheks südamehaiguste riskiteguriks on vähene liikumine, siis mõtlesime välja ürituse „HITSA väljakutse“,“ selgitas HITSA personalijuht Nele Laas. „Sel aastal jätkame traditsiooni, kuid seekord kaasame oma muhedasse ettevõtmisesse teisi haridusministeeriumi haldusalas olevaid sihtasutusi. Esitasime väljakutse Innovele ja Archimedesele, mille nad rõõmuga vastu võtsid.“

HITSA väljakutse eesmärk on koguda võimalikult palju kilomeetreid kogu maikuu jooksul, seda saab teha nii jalgrattasõiduga kui ka jooksmise-jalutamisega. Osaleda saavad kõik töötajad, kellel on nutitelefon või aktiivsusmonitor, mis võimaldab kogutud kilomeetrid ülesse laadida Endomondo keskkonda.

Kolmele parimale paneb HITSA välja auhinnad, mille võitjad annetavad enda poolt valitud lasteaiale. Auhindadeks on Ozoboti robootikakomplekt ning elusuuruses robot Meccanoid, mida saab ise liikuma ja rääkima programmeerida. Lisaks paneb HITSA välja üllatusauhinna kõige aktiivsemale sihtasutusele, mis selgitatakse välja 20 aktiivseima liikuja järgi.

Lisa kommentaar

Email again: