HITSA kutsub „Võrgustik võrgutab“ seminarile "Hüpe hüperreaalsusesse“

02. november 2015

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osalema „Võrgustik võrgutab“ sarja järgmisel seminaril "Hüpe hüperreaalsusesse", mis toimub 3. detsembril Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas. Seminaril osalemine on tasuta!

Hüperreaalsusest* on tänu tehnoloogia arengule saanud uus reaalsus. Liitreaalsus, 3D-graafika ja 3D-printerid on trendid, mis täna on oma arengutee alguses, kuid mille võidukäik seisab kindlasti veel ees. Kuidas seda ära kasutada, et õppeprotsess põnevam ja tulemuslikum oleks? Seminaril uurime praktikutelt, kuidas nemad kaasaaegset tehnoloogiat ainetundides rakendavad. Lisaks saab ülevaate erinevatest programmidest ja rakendustest, mida ka oma tundides kasutada.

Hüperreaalsuse teemadel tulevad rääkima Anneli Rumm Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor, Aivars Alt Tallinna Tehnikakõrgkoolist, Liisi Griffel Tartu Erakoolist, Katrin Soika Gustav Adolfi Gümnaasiumist, aga ka näiteks Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilane Karl Vilhelm Valter jne. Seminaripäeva lõpetab "ekskursioon" hüperreaalsusesse, mida korraldab Psühhobuss.

*hüperreaalsus - näiline reaalsus


Tutvu kavaga ning registreeru seminarile hiljemalt 25. novembril (k.a) HITSA Koolitusveebis.

Lisa kommentaar

Email again: