IKT konverentsil on fookuses tehnoloogia laiem kasutamine õppetöös

30. september 2014

Sügisesel koolivaheajal, 22. oktoobril toimub Tallinna Reaalkoolis IKT-teemaline konverents õpetajatele ja koolijuhtidele. Seekordse sügiskonverentsi „Kooli uus õppetava – tehnoloogia ja õpetamine“ fookuses on tehnoloogia laiaulatuslikum kasutamine õppetöös.

Tallinna Haridusameti, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, eKooli ja Tallinna Reaalkooli poolt korraldatavale konverentsile on kutsutud esinema mitmeid erinevaid aineõpetajaid ja digiharidusele kaasaaitajaid. Eesmärk on jagada kogemusi infotehnoloogia abil õppimise ja õpetamise huvitavamaks muutmisel. Konverents koosneb praktilistest sessioonidest, kus erinevates töötubades tutvustatakse põnevaid projekte nii õpetajatele kui ka koolijuhtidele.

Sel aastal on konverentsil osalustasu 6 eurot. Konverentsil osalemise tasu kindlustab pääsu valitud töötubadesse, sisaldab konverentsi materjale, lõunat, kohvipause ja pidulikku õhtust vastuvõttu.

Kuna töötubadesse mahub kindel hulk inimesi ja kiirematele on parem valik, siis soovitame juba aegsasti end registreerida!

Info ja registreerumine: http://expo.ekool.eu

Lisa kommentaar

Email again: