Täna toimub IKT sügiskonverents õpetajatele ja koolijuhtidele

22. oktoober 2014

Täna toimub Tallinna Reaalkoolis õpetajatele ja koolijuhtidele suunatud IKT-teemaline konverents „Kooli uus õppetava – tehnoloogia ja õpetamine“. Kaheksandat korda toimuva sügiskonverentsi fookuses on tehnoloogia laiaulatuslikum kasutamine õppetöös.

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA), eKooli, Tallinna Haridusameti ja Tallinna Reaalkooli korraldataval konverentsil esinevad mitmed aineõpetajad ja digiharidusele kaasaaitajad. Konverentsi eesmärk on jagada kogemusi infotehnoloogia abil õppimise ja õpetamise huvitavamaks muutmisel. „Konverentsil keskendutakse õppekavale ning antakse ülevaade, kuidas IKT abil õppekavas olevat uut õppetava juurutada ning milliseid meetodeid selleks kasutada,“ ütles HITSA juhatuse liige Ene Koitla.

Konverents koosneb praktilistest sessioonidest, kus tutvustatakse põnevaid projekte nii õpetajatele kui ka koolijuhtidele, samuti antakse ülevaade erinevate tehnoloogiate kasutusvõimalustest koolis ning arutletakse hariduses aktuaalsete küsimuste üle.
„Tehnoloogia parim pool on avastuskultuur - iga kivi alt leiab midagi uut ja mitte miski ei piira selle kasutamist algselt kavandatust erineval viisil. Vältida seda ei anna, aga mida teha, et me suudaks seda kuidagi kaasata ametliku mõiste "IKT koolis" all toimuvasse?“ küsib Peeter Marvet konverentsi avaettekandes.

Päeva lõpetab pidulik vastuvõtt õpetajatele, kus tunnustatakse digitaalsete õppematerjalide konkursi „Täna samm, homme teine“ 2013/14. õppeaasta finaliste.

Konverentsi kavaga saab tutvuda siin.

Lisa kommentaar

Email again: