Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja sügisnumber

07. september 2015

Kõik, kõik on uus septembrikuus, isegi e-Õppe Uudiskiri!
Alates sellest õppeaastast saab HITSA poolt väljaantavat e-õppe teemalist uudiskirja lugeda Koolielu portaalist.


E-Õppe Uudiskirjal oli pikka aega eraldi veeb. Õpetajate kogukond on aga harjunud igapäevaselt Koolielu portaalist haridusuudiseid jälgima ning digitaalset õppevara kasutama. Nii sündiski otsus tuua kolm korda aastas väljaantav uudiskiri oma seniselt veebiaadressilt Koolielu portaali üle, uus aadress on koolielu.ee/uudiskiri.

E-õppe uudiskirja arhiivi leiab enidselt aadressilt uudiskiri.e-ope.ee.


Mida kujutab endast e-Õppe Uudiskiri? 32-leheküljeline väljaanne koondab e-õppe teemasid igalt haridustasemelt, soovitusi ja nõuandeid e-õppe rakendamiseks koolides ja lasteaedades jagavad oma ala meistrid. Räägime juttu e-õppega aktiivselt tegelevate õpetajatega, tutvustame uusi põnevaid veebipõhiseid töövahendeid ja keskkondi. Siit leiab edulugusid, intervjuusid, persoonilugusid, töölehti, mis pakuvad õpetajatele ideid ja inspiratsiooni ka enda tundide tarbeks!

Kuidas e-Õppe Uudiskirjas orienteeruda? Koolielu peamenüül leiad eraldi nupu UUDISKIRI, kuhu alla koondame edaspidi kõik e-Õppe Uudiskirja artiklid. Et muuta uudiste lugemine Koolielu kasutajale veelgi mugavamaks, ei pea artikleid mitmelt eri lehelt otsima. Uudiskirja artiklid leiab ka Koolielu portaali uudiste alt. Niisiis, kui edaspidi on soov leida kõik uudised näiteks konkursside kohta, koondab Koolielu otsingumootor nii Koolielu enda uudised kui ka e-Õppe Uudiskirja konkursiteemalised uudised.

Uudiskiri on kättesaadav paberkandjal ja veebipõhisena. Kui soovite endale tasuta paberkandjal eksemplari, pöörduge palun uudiskirja toimetaja poole: laura.vetik@hitsa.ee.

Head lugemist ja toredat e-õppeaastat kõikidele!

Lisa kommentaar

Email again: