ITL ja HITSA kuulutavad välja Ustus Aguri stipendiumikonkursi

23. september 2014

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus koostöös Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga kuulutavad välja konkursi ITL-i Ustus Aguri stipendium IKT doktorandile.

Ustus Aguri nimeline stipendium on mõeldud avalik-õigusliku ülikooli doktorandi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna õpingute toetamiseks. Stipendiumiga tunnustatakse ühtlasi Ustus Aguri silmapaistvat panust Eesti infoühiskonna arengusse. Stipendiumi suurus on 2000 eurot.  

Stipendiumi aluseks on Ustus Aguri stipendiumi statuut.Stipendiumile saab kandideerida Eesti avalik-õiguslikus ülikoolis immatrikuleeritud loodus- ja täppisteaduste valdkonna doktoriõppes õppiv doktorant.  
Taotlemiseks tuleb saata e-kiri aadressil stipendium@hitsa.ee, kus:  
  • teemareal ("Subject") on märgusõna "Ustus Agur 2014"; 
  • e-kirjas on juhendaja nimi ja kontaktandmed (telefon ja e-posti aadress);
  • kirjale on lisatud doktoritöö teema ja selle lühikirjeldus (max. 6400 tähemärki);
  • kirjale on lisatud taotleja Curriculum Vitae (mis sisaldab kontaktandmeid (telefon, e-post, õpingute alustamise ning eeldatav lõpetamise aeg, publikatsioonide loetelu) ja muud doktorandi seisukohast olulist infot. 
Taotluste esitamise tähtaeg on 1. oktoober 2014. a. kell 24.00. Stipendiumi eraldamisel arvestatakse stipendiumikandidaadi doktoritöö teema oodatavat mõju infoühiskonna arengule Eestis ning kandidaadi senist erialast tegevust. Stipendiumi eraldamine otsustatakse orienteeruvalt 10.oktoobriks 2014. 

Lisainformatsioon: 
Marily Hendrikson
Akadeemia tee 21/1, Tallinn 12618
tel: 628 5811 

Lisa kommentaar

Email again: